MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

Öğrenciler başkanlarını seçti... ( Yonetici )

2015-2016 eğitim öğretim yılında Anaokulu ve İlkokul’da hizmet vermeye başlayan İnegöl’ün yeni özel öğretim kurumlarından Zarafet Okulları, Ortaokul açmaya hazırlanıyor. Okul Müdürü Göksoy Doğan; “Bu topraklarda yaşamanın üzerimize yüklediği misyon ile çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilecekleri tam donanımlı örnek kurum ve model çalışmamızla anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizle beraber ortaokul öğrencilerimizi de “Zarafet” e davet ediyoruz” ifadelerini kullanıyor.


Ortaokul’a Zarafet geliyor

BİR ÖNCEKİ SAYIMIZDA ZARAFET OKULLARI PROJESİNİN NASIL DOĞDUĞU, HEDEFLERİNİN NELER OLDUĞU SORUSU İLE BAŞLAMIŞTIK. ŞU ANDA ZARAFET OKULLARI EĞİTİM ALANINDA NELER YAPIYOR? EĞİTİM PROGRAMINIZDA HANGİ NİTELİKLERİ KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORSUNUZ?

Zarafet Okullarının sloganı eğitim alanında neler yapmayı hedeflediğini çok iyi özetliyor aslında: “Değerlerimizin İzinde Önce İnsan Sonra Liderler Yetiştirir.” Şuurlu bir ilim yolculuğunda, esiri olmadan teknoloji kullanımında, kendi dilini hor görmeden yabancı dil öğrenmede, bizi anlatan kültür ve sanatta, tarihi kadar şanlı ve imanlı bir toplum oluşturmada, düşmanını dahi hayran bırakan şahsiyet eğitiminde, kısacası eğitimin her alanında huzurlu bir istikbale ulaştıracak yolun yüz akı bir eğitimden geçtiği bilinci ile “OKUL” olma vasfını, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, teknolojik araç gereçlerle donatılmış modern ilkokul ve ortaokul binasıyla Kozluca Yolunda “ORTAOKUL” kademesini de hizmete açarak kararlı bir şekilde eğitim alanında “+” değerler katarak sürdürmekte.

Öğrencilerimizin düzeylerine uygun akademik programların yanında özellikle kodlama ve robotik alanındaki çalışmalar, birden fazla yabancı dil (İngilizce ve Arapça) öğrenimi ve  Özel Anaokulu ve İlkokullarda Kur’ an-ı Kerim Öğretim Programı okulumuzda uzman kadrolar tarafından uygulanarak öğrencilerimizin çift kanatlı yetişmesine katkı sağlanmaktadır. İnsanımızı ve bu toprakları çok seviyoruz. Bu topraklarda yaşamanın üzerimize yüklediği misyon ile çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilecekleri tam donanımlı örnek kurum ve model çalışmamızla anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizle beraber ortaokul öğrencilerimizi de “ZARAFETE” e davet ediyoruz.

EĞİTİM ALANINDA CİDDİ YATIRIMLAR YAPIYORSUNUZ. “EĞİTİMİN” ZARAFET OKULLARINDAKİ KARŞILIĞI NEDİR?

Eğitim, bir değer oluşturma eylemidir. Yaratılan ve herkes tarafından da kabul edilen değerleri, davranış haline getirecek insanları yetiştirme işidir ve biz bu yüzden “Değerlerimizin İzinde” diyerek yola çıktık. Zarafet Okullarının, her bir öğrencisinin kendine has ilgi ve yeteneklerini dikkate alarak geliştirdiği eğitim planlamasının ortak paydası, ZARAFET şahsiyeti oluşturma gayretidir.

Mahlûkat içinde eğitime en çok muhtaç olan, insandır. Hayatta en zirve sanat da, insan yetiştirmektir. O yüzden yetiştirilen her insan anne-babanın ve eğitimcinin kartvizitidir. Güçlü toplumlar güçlü ailelerden meydana geliyor, güçlü aileler ise daha ziyade milli ve manevi eğitim almış insanlardan oluşur. Bu doğrultuda Zarafet Okulları eğitim programlarını; ahlaki açıdan beklenen, hedeflenen kimliğe sahip olabilecek bireyler ve geleceğin güçlü aileleri güçlü toplumları olarak yetiştirmek üzere düzenlenmektedir.

Zarafet Okulları öğrencilerine hangi gelişim alanlarında nasıl bir destek sağlıyor?

Bir dostumuz; “Kısa vadeli düşünenler akasya, uzun vadeli düşünenler çınar yetiştirir” diyordu. Biz çınar yetiştirmek için gayret ediyoruz ve onun içinde çocukların; zihinsel gelişimi, duygusal gelişimi, sosyal gelişimi, ahlaki gelişimi, psiko-motor gelişimi, dil gelişimi ve öz bakım gelişimleri açısından ihtiyaçları olan programları uyguluyoruz. İşte bu gelişim alanları sağlıklı beslenirse, sağlıklı şahsiyetler yetişir ve çınar olur. İhmal edilirse de akasya gibi kısa ömürlü olur. Öğrencilerimizi sadece sınavlara değil hayata da hazırlayacak bir program ile onların gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

TÜRKİYE YABANCI DİL ÖĞRENMENİN PROBLEM OLDUĞU BİR ÜLKE. BUNUN SEBEPLERİ NELER OLABİLİR VE ZARAFET OKULLARI YABANCI DİL ÖĞRENİMİNE NASIL YAKLAŞIYOR?

Benim kanaatim bunun temel sebebi anadilimizi yeteri kadar tanıyor olmamamız olsa da dil öğrenme yöntemleri ile ilgili sebepleri de var. Bir kişi öğrendiği yabancı dili kullanmak için yakaladığı fırsatları değerlendiremezse öğrendiklerini zamanla unutur ve dilbilimde buna fosilleşme deniyor. İnsanlarımız “hata yaparsam karşımdaki ne düşünür” korkusu ile çekinmekte ve öğrendiği dili kullanmamaktadır. Hâlbuki hata yapmak dil öğrenmenin yollarından birisidir. Ana dilimizi bile hatalar yaparak öğreniyoruz. Belli bir olgunluğa ulaşıncaya kadar kelimeleri yanlış telaffuz edip duruyoruz. Hatta Türkçeyi yeni öğrenen bir yabancının konuşması ve hataları çoğu zaman sempatik geliyor. Hata yapmaktan çekinmeden pratik yapılması gerekiyor.

Çok yaygın bilinse de öğrenirken her nedense bunu göz ardı ederiz. Dil temel olarak dört beceri üzerine kuruludur; okuma-dinleme-yazma ve konuşma.  Okul odaklı olsa gerek daha çok dili okuma ve konuşma üzerinden öğrenmeye çalışıyoruz. Hatta konuşmayı da hemen beceremediğimizden okuma üzerinden dil öğrenmek yeterli kabul ediliyor. Hâlbuki bir dilde yazılmış metinleri harika okuyabilirsiniz; ama o dilde iletişim kuramayabilirsiniz. Ülkemizde dil becerilerini ölçmeye dönük sınavların tamamı okuma becerisine dönük yapılıyor. Öğrenciler bu sınavlardan yüksek puanlar alsa da dili iletişim için kullanmakta zorluk çekiyor. Dil bilmek dört temel beceriyi de aynı anda bilmektir. Hatta hangi becerimiz zayıfsa ona odaklanmamız gerekir.

Anadil ile yabancı dil arasındaki en önemli fark sosyal dildir. Her insan anadilini sosyal çevresinde öğreniyor. Doğduğumuz andan itibaren çevre ile etkileşim sonucunda dilimizi ve kurallarını öğreniyoruz. Bir yabancının mahrum olduğu en önemli beceri  budur bence. Ne kadar kelime ezberlersek ezberleyelim o kelimeleri yerli yerinde kullanmak için de çaba sarf etmek gerekir. 

Bir de bol bol yazmak gerekir. Sözlü iletişim dilin en çok kullanıldığı alandır, fakat hayatta sadece söz ile iletişim kurmuyor, birçok işimizi yazı ile görüyoruz. Ülkemizde Anadilde yazı yazmak bile birçok insanın problemi haline geliyor. Yazı sadece muhataba bir şey anlatmak için yazılmaz, aynı zamanda düşüncenin sağlamasıdır. Onun için dil öğrenirken yazmaya da önem verilmesi gerekir diye düşünüyorum. Zarafet Okulları olarak dil öğretiminde; okuma-yazma-dinleme ve konuşma becerilerinin hepsinin uygulanabileceği sosyal ortamlar oluşturarak “sosyal dili” ön plana çıkarıyoruz.

ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KUR’ AN-I KERİM ÖĞRETİM PROGRAMI YAYIMLADI. BU ALANDA NE GİBİ ÇALIŞMALARINIZ VAR?

Değerler eğitimi ve Kur’ an-ı Kerim eğitimi olarak iki başlık altında bu alanlarda eğitim veriyoruz:

Değerler eğitimi müfredatı, Zarafet Okullarında ayrı bir ders olarak değil, diğer tüm ders planlarına entegre edilerek öğretilir. Bu çerçevede, eğitim materyallerimiz de bütünsel bir değerler eğitimine göre tasarlanmış ve değerleri yaşatma idealine göre hazırlanmıştır. Farklı yaş gruplarına özel düzenlenen sosyal etkinliklerle de söz konusu değerler yaşatılmaktadır. Herhangi bir değerin kazanımında zorluklar yaşanması durumunda sınıf öğretmenlerimiz, PDR uzmanlarımız ve branş öğretmenlerimiz bir araya gelerek öğrencilerin fıtratlarına ve ilgi alanlarına uygun özel yöntemler üzerinde çalışırlar. Bu süreçlerde velilerimizi düzenli olarak bilgilendirir, sürece katılım ve desteklerini önemseriz.

Kur’ an-Kerim Öğretim Programı, Ayet-i Kerime de; “Kuran’ı tane tane, hakkını vererek oku. (Müzzemmil-4) buyrulmuştur. Peygamber Efendimiz (SAV) in “Sizin en hayırlınız Kur’an-ı öğrenen ve öğreteninizdir.” hadisi rehberliğinde bir Müslüman’ın Kur’an-ı Kerim’e karşı vazifesini beş maddede özetleyebiliriz; öğrenmek, okumak, anlamak, uygulamak ve başkalarına öğretmek. Bu doğrultuda; Kur’ an-ı Kerim öğretim programı okulumuzda öğrencilerin seviyelerine göre kur sistemi ile uygulanmaktadır. Velilerimiz çocuklarının Kur’ an-ı Kerim okumayı hiç bilmediğini ve aynı sınıfta olup da bilen öğrenciler ile aynı anda nasıl eğitim yapılacağını soruyor. Öncelikle öğrencilerimizin düzey belirleme çalışmaları yapılıyor ve  farklı düzeydeki öğrencilerimize seviyelerine göre Kur Sistemi ile 3 yaştan itibaren Kur’ an-ı Kerim eğitimi veriliyor.

ZARAFET OKULLARI KÜLTÜREL, SANATSAL VE SPORTİF FAALİYETLERE HANGİ PENCEREDEN BAKIYOR?

Okulu, okuma yazmadan ziyade, bir yetenekler setini geliştirici olarak görüyoruz. Spor, sanat ve kültürel faaliyetleri bir ders olmaktan çıkarıp öğrencilerin kendilerini ifade araçları haline getiriyoruz. Her öğrencinin başarabileceği, yaparken mutlu olabileceği, kendini değerli hissedebileceği bir özelliği, yeteneği vardır. Zarafet Okulları öğrencilerinin bu özelliklerini keşfedecekleri ortamlar hazırlayarak öğrencilerine rehberlik etmektedir. Bu doğrultuda okulumuzda; masa tenisi, yüzme,  jimnastik, satranç,  akıl oyunları, beden eğitimi, izcilik dersi spor organizasyonları ve çocuk şenlikleri ile öğrencilerimizin hareket alanlarını ve kabiliyetlerini artırarak sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmalarını; çocukların taleplerine göre çocuk kulüpleri, Sanatsal alanda; ebru, filografi, el işi, drama ve şiir okuma çalışmaları ile sosyalleşmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini hedeflemekteyiz.

Bunların yanında sosyal sorumluluk ve kültür alanlarında; yardım kampanyaları, empati etkinlikleri, doğal yaşam ile ilgili gezi ve ziyaretler, okul bahçemizde kümes hayvanları yetiştirme, hobi bahçemiz ile çocuğun toprakla temasını sağlama, milli ve manevi günlerde öğrencilerde kalıcı izler bırakabilecek etkinlikleri yıl boyunca yapmaktayız.

Öğrencilerimizin her dönem farklı bir kulübü seçmesini sağlayarak Müzik Kulübü, Ekoloji Kulübü, Oryantring Kulübü (Koşarak Hedef Bulma Sporu), Proje Kulübü (Kodlama ve Robotik Çalışmaları), Dil Kulübü, Satranç Kulübü, ve Değerler Kulübü vb. kulüp faaliyetlerimiz ile öğrencilerimize farklı faaliyetleri tanıma fırsatı sunuyoruz.

ZARAFET OKULLARINDA GÖREV YAPACAK BİR EĞİTİMCİDEN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR?

Eğitim politikalarımızın başarılı olması için işine aşk ile bağlı, öğrenmeyi ve öğretmeyi tutku haline getirmiş öğretmenlerle; yapacak başka bir işi olmadığı için öğretmenlik yapanları ayıklamamamız gerekmektedir. Eğitimde muvaffak olmanın birinci şartı; sevilen bir eğitimci olmaktır. Sevilen bir eğitimci de muhabbeti kullanmayı bilendir. Dersine, bir mabede girer gibi hürmetle girmeli, en mühim malzemesinin de, muhabbet ve alâka olduğunu bilmelidir. Sadece Zarafet Okullarındaki eğitimciler değil; kusursuz bir talebe arzu eden tüm eğitimciler kusursuz olmaya mecburdur.  Eğitimci, imkân ve fırsatların ayağına gelmesini bekleyemez, o daima arayış içinde olmalıdır.

İnsan eğitimi, müşfik gönüllerin işidir. Şefkatten mahrum bir gönül ile insanlığa huzur ve saadet getirecek bir eğitim verilemez. Onun için öğretmenlerimiz şefkatli ve merhametli olmalıdır. İnsanlar daima; yüksek manevi şahsiyetlere, faziletli, mert-dürüst insanlara hayranlık duyarlar. Bir öğretmenin muhataplarından istediklerinin kendisinde de olması gerekmektedir.

RÖPORTAJIMIZI NE SÖYLEYEREK SONLANDIRMAK İSTERSİNİZ?

Bugün dünya, en çok; insana, hayvana, eşyaya ve tüm canlılara değer veren hayatın ve içindekilerin kıymetini bilen kişilere muhtaç. Ecdadımızın dayanıp, güç aldığı bu değerleri canlandırmak, hayatın içinden yansımaları ile öğrencilerimize sunmak eğitim ufkumuzun önemli bir parçasıdır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı karakterli bir nesil, her alanda gelişen bireyler ve topluluk olarak yetiştirmek için buradayız ve öğrencilerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Annelerine mektup gönderdiler
Ev ödevi zarar veriyor
Eğitime yeni okul
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Bez çanta dikiyorlar
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Üç dilli okuma bayramı
14 kupayla ziyarete geldiler
Disleksiyi konuştular
Geleceğiniz Güven’de
Ücretsiz Özel Okul
Toplu istifa
Kosova Koleji Başkanını seçti
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Tekli eğitime geçiliyor
Öğrenciler başkanlarını seçti
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Cumalıkızık’ı gezdiler
İZKAL’de bilim rüzgârı
Birey’de Cumhuriyet Coşkusu
Öğrenciler başkanını seçti
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Karatede şampiyon Kosova
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Türkiye dereceleriyle döndüler
Öğrencilerin emekleri sergilendi
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
 Englısh Inn Dil Okulu açıldı
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Basına teşekkür etkinliği
Potada Şampiyon Kosova
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Altın nesil'de kutlama
Satranç şöleni başladı
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Gazipaşa’da bilim şenliği
Kitap okuma evi açıldı
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Okyanuslu minikler duygulandırdı
6 Lise sınavla alacak
Yarışarak Öğrendiler
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Okyanus başarıyı kutladı
İnegöl’ün yeni okulu hazır
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Okyanus Öğretmenleri’nin en mutlu günü
Çocuklar sanatla buluşuyor
British Town ile çağı yakala
BİLDİM’den büyük başarı
Hayatı öğreniyorlar
Okuma-yazma günü kutlandı
Öğrencilere burs veriyorlar
FETÖ okulu milletin oldu
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Eğitimde ‘güven’
18 Eylül’e hazırız
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Kosova yine galip
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Okyanus Koleji’nde Satranç Turnuvası
 Atölyeler sınıfa taşındı
Vehbi Koç okuyor
Öğrencilerin projeleri sergilendi
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
ÖSYM'den skandal hata
Öğrenciler Mevlana’yı unutmadı
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Gazipaşa sergide
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Okulda mescit açıldı
Küçükçalık Adliyede
Çocuklar da haklarını bilmeli
Elit Grup Okullarından motivasyon gecesi
DYNED kullananlara ödül
‘Benimle Okur Musun?
Her okula Polis
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Külliyede spor şenliği
Elit Grup’tan örnek proje
Kosova Kolejinde Tıp Bayramı
Mesleki Liseleri buluştu
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Engelleri aşıp yeşil sahalara indiler
Bilgi yarışmasında 1. oldular
Ahşap oyuncaklar İnegöl’de üretilecek
Kantinler denetimden geçti
Kosova’da Kızılay haftası
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Şehidimizin adı yaşatılsın
Okullar hazırlanıyor
Bir okul gelir her şey değişir
Okullara el uzatıyorlar
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Mutlu çocukların okulu
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Kosova'da Bilim Şenliği
Direksiyon eğiticiliği kursu açılacak
Karne hediyesi fidan
Müzik kursu kayıtları başladı
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Elitli öğrencilerden Bursa çıkarması
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Üniversitede kayıt telaşı
Elit mezunlar buluştu
Alacakaranlıkta eğitim
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Üstad, şiirleriyle anıldı
Özdilek tecrübelerini paylaştı
Kardeşlerini unutmadılar
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Satrançta çifte kupa
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
DOĞA meslek öğretiyor
Eğitime yeni özel okul
Bilimsel projelerle Show yaptılar
İnegöl Lisesi yaşatılsın
İnegöl’e Üniversite yok
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Artık halka hizmet edecek
Dumlupınar'da bilim şöleni
23 Nisan coşkusu başladı
İHMED’den kitap hediyesi
Kosova’da kitap günleri
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Yaşları küçük marifetleri büyük
Eğitime ‘Akademik Lise’
Keyifli eğitime hazır olun
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
İlk karne heyecanı
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Yılın çevreci okulu seçildi
Sınav stresine tiyatro molası
Bursa’da ‘İZKAL’dı
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Öğrenciler Başkanı seçtiler
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
İMYO’da medya ve iletişim paneli
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Kuş evlerinden mahalle kurdular
İnegöl sıralamada yok
Birey VIP açılıyor
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Okullarda yeni dönem!
Gazeteciliği öğrendiler
DOĞA’dan sınav taktikleri
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
İlmeklerle köprü ördüler
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Oynayarak öğrendiler
Haftanın Matematikçilerini seçti
Kosova’da tiyatro coşkusu
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Masal kahramanları canlandı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
TEOG sonuçları açıklandı
Potanın Şampiyonu Kosova
75.Yıl örnek oldu
İnegöl'de bir ilk
Altın Nesil Okulları DOSTUM ’da
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Ordumuza miniklerden destek
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
İlkadım’da karne heyecanı
Okulda ahşap oyuncak üreteceğiz
Tematik Lise İtalya’da
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Okyanus bursuna yoğun talep
Kosova Koleji’ne bahar geldi
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Bahçeşehir Koleji açılıyor
‘Kalite’yle kazandılar
Öğrencilere yasak
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
Hepsi kapatılıyor
Başkan’dan öğrencilere sürpriz ziyaret
Derse maskeyle girdiler
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Meslekler fuarı açıldı
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
İnegöl’ün tek okul festivali
KARNE SEVİNCİ
Güven’den anlamlı ziyaret
Bu okulda tamirci yetişiyor
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Hem birinci hem bilinçli okul!
Yerli malını tercih edelim
Nakil başvuruları başladı
Meslek tanıtım günleri başladı
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Bursa’yı Birey temsil edecek
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Mesleki eğitime yöneldiler
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Büyüklerini unutmadılar
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Annelere kahvaltı
Eğitimde iş birliği
Okullar eğitime hazır
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Birey Okulları’nda aşure günü
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Eğitimciler iftar’da buluştu
Öğrenciler ödüllendirildi
Altunkalp anneleri unutmadı
Eğitime  “Kalite” desteği
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Okullara personel alınacak
Adı üstünde ‘Kalite’
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
İslam İlmihali hediye geldi
Okyanus’a taze kan
Elit öğrencileri kamp yaptı
Elit sınava koştular
Masalları oynadılar
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Bir okul gelir her şey değişir
Kodla İnegöl
İngilizce alışveriş yaptılar
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Altınnesil Üniversiteyi gezdi
Çocuk Sanat Atölyesi ilk mezunlarını verdi
Çeyrek asırlık buluşma