MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

2007 yılında okul öncesi eğitim kurumu ile hizmet vermeye başlayan Kosova Koleji, Cerrah kampüsünde ilk ve ortaokulu ile eğitim öğretime devam ediyor. Özel Kosova Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Devrim Kosova; Kosova Eğitim Kurumları olarak İnegöl’e en iyi hizmeti verme amaçlarında olduklarını vurgulayarak; “Çocuklarımızı tüm donanım ve bilgileri ile yarının dünyasına hazırlamak en büyük hedef ve gayemizdir” diyor.


Mutlu çocukların okulu

KOSOVA KOLEJİ’NİN KURULUŞ HİKÂYESİNİ ANLATIR MISINIZ?

Kosova Koleji 23 Nisan 2007 tarihinde okul öncesi eğitimi ile hayata geçmiştir. İlk günden bu yana ‘Farklılıkların farkındayız, mutlu çocuk öğrenir’ ilkesini benimsemiş ve bu ilkeden hiç ödün vermeden 2011-2012 eğitim öğretim yılında Ahmet Türkel Çevre Yolunda bulunan binasında ilkokulu 2015-2016 eğitim–öğretim yılında ortaokulu da bünyesine katarak Cerrah Kampüsü’nde önceliği her zaman mutlu ve başarılı çocuklar olarak devam etmektedir.

Hızlı değişen bir dünyada bu değişime ayak uydurabilecek nesiller yetiştirmek amacı ile İnegöl’de ilk kez şehir gürültüsünden ve olumsuz etkilerinden uzak, tabiatla iç içe bir kampus kurduk. Kosova eğitim kurumları çocukların akademik, ruhsal, kişisel gelişimlerini doğru ve istikrarlı devam ettirebilmeleri için binalarımızda yaşlarının gelişim düzeylerine uygun laboratuarlar, drama odaları, satranç odaları, müzik odaları, bilgisayar lab. ve robotik ve kodlama ders ve kulüpleri ve uygulama robotları, kapalı ve açık spor alanları ile çocuklarımızın gelişimlerini destekleyici bir program uygulamakta ve bundan da çok başarılı sonuçlar almaktadır.

ŞEHİR DIŞINDA BİR KAMPÜSÜNÜZ VAR. ŞEHİR DIŞINDA OLMANIN AVANTAJLARI NELER?

Okulumuzun mevcut yeri için söylenebilecek tek şey son derece bilerek yapılmış bir seçimdi. İlk kez anaokulumuzu da Ahmet Türkel Çevre Yoluna taşıdığımızda şehir dışında uzak kavramlarını duymuştuk. Ancak şehir gürültü ve kargaşasından uzak temiz havada tabiatla iç içe eğitimin her zaman çok daha verimli olduğunu savunduk. Bugün Cerrah’ta bulunan Eğitim Kompleksimizde de çocukların gerek organik tarım alanlarımızda yaptıkları ekim dikim faaliyetlerinde gerek okulumuzda bulunan çiftliğimizde sevimli hayvan dostlarımızla kurdukları ilişkileri gördüğümüzde gerekse okulumuza ait ormanın içinde yeri geldiğinde elinde kitapları ile okuyan bir nesli yeri geldiğinde tabiattaki faaliyetleri yakından görerek sorgulayan bir nesli gördükçe çok doğru bir karar vermiş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Yeşilin her tonunu gördükleri bir okul bahçesi bu yaşlarda onlara sunulmuş harika bir fırsat.

KURULUŞUNDAN BUGÜNE KOSOVA KOLEJLERİ NE TÜR BAŞARILAR ELDE ETTİ?

Okulumuzdaki öğrenciler için planlanan programda;  akademik becerilerinin gelişimi, yabancı dil eğitim gelişimleri, sanat eğitimi, spor eğitimi ve yaşam becerilerinin arttırılması üzerine uygulamalar bulunmaktadır. Bu programın yüz güldüren sonuçlarını ise gerek ulusal gerekse uluslar arası yarışmalarda aldığımız sonuçlarla belgelemekteyiz.

 

Örnekleyecek olursak; Okullar arası bilgi yarışmasında birincilik ödülü, tüm yıllarda %100 TEOG yerleştirme sonuçları, 2015-2016 TEOG Türkiye Şampiyonluğu, Uluslararası Cambridge sınavında katılan öğrencilerin %57’sinde %100 başarı, okul ortalama başarısı %82, okullar arası satranç turnuvası ilkokul ve ortaokul takım ikinciliği, THY mangala festivali Bursa İl Finalisti, Matematik Olimpiyatları 12 madalya (20 öğrenci katılım gösterdi). Belediye başkanlığı kupası okullar arası basketbol turnuvası birinciliği, yıldız kızlar voleybol şampiyonası ilçe birinciliği, yıldız kızlar voleybol şampiyonası Bursa üçüncülüğü, Türkiye değer ödülleri projesi kapsamında yapılan yarışmada resim dalında İnegöl ve Bursa birinciliği, İnegöl Belediyesi Atık Pil Toplama Kampanyası ilçe birinciliği, MEB okullar arası Cumhuriyet konulu şiir yarışmasında ilçe üçüncülüğü, ‘Sanayinin pilotu 55 yaşında’ başlıklı resim yarışmasında Bursa birinciliği, ‘Kadına ve çocuğa şiddet ‘konulu yarışmada Türkiye finalisti, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Mudanya Teakwando Şampiyonası Bursa birinci ve ikincilik ödülleri,  Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Şampiyonası Bursa birinciliği, okullar arası karate turnuvası Bursa üçüncülüğü, Karadeniz ve Hazar Denizi ülkeleri Karate Şampiyonası üçüncülüğü alınan sonuçlardan bazılarıdır.

VELİLERİ EĞİTİM SÜRECİNE NASIL DAHİL EDİYORSUNUZ?

Öğrencinin başarısında ailenin desteği ve onayı ile dahil oluş şeklinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Velilerimizin tamamıyla özel ve önemli dostluklar geliştiriyoruz. En değerli varlıklarını bize emanet ettiklerinin farkındayız. Düzenli iletişim halindeyiz. Gerek rehberlik servisimizdeki rehber öğretmenlerimiz, gerek sınıf ve danışman öğretmenlerimiz gerekse biz yöneticiler olarak çocukların her türlü gelişimlerini onlarla paylaşıyor ve daha iyi sonuçlar almak adına istişareler ediyoruz. Anne babanın çocuğun gelişimindeki bizlere en büyük rehber olduğunu farkındayız.

DİL EĞİTİMİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARDAN BAHSEDERMİSİNİZ?

Kurumumuzda 3 yaş anaokulu itibariyle haftada 10 saat İngilizce dersi vermekteyiz. İlkokul 1.sınıf itibarı ile de ikinci yabancı dil dersi tercihlerini Almanca yada Fransızca olarak yapıyor ve çift dil eğitimlerine devam ediyorlar.

Ayrıca öğrencilerimiz uluslar arası Cambridge sınavlarına girmekte ve destek programlar ile hazırlanmaktalar. Geçtiğimiz yıl giren öğrencilerin %57’si tam puan yaparak sınavı sonlandırılmıştır. Okulumuzun Cambridge sınav ortalaması % 87’dir. Elde edilen bu başarılı sonucunlar itibari ile okulumuz Cambridge sınav merkezi olarak seçilmiştir.

YENİ YATIRIM PROJELERİNİZ NELER?

Şu anda mevcut kampüsümüzde 35.000 m2’de 10.000 bin m2 kapalı alanda ilkokul ve ortaokul için ayrı ayrı düzenlenmiş binalarda iki Kapalı Spor Salonu,iki açık spor salonu, çocuk oyun parkı, 20 dönüm orman ve ormanın içinde düzenlenmiş çiftliği ile ortalama 1100 öğrenci ye hizmet verebilir durumdayız. Kampüs içerisinde önümüzdeki yıl tamamlamayı planladığımız 40 derslikli bir bloğumuzu ve yarı olimpik bir yüzme havuzumuzun da hazırlık çalışmaları devam etmektedir.

Okul Öncesi Eğitim hizmetimizi Ahmet Türkel Çevre Yolu üzerinde bulunan 120 öğrenci kapasiteli anaokulumuz da 2007’den bugüne sürdürmekteyiz. Kosova Eğitim Kurumları olarak İnegöl’e en iyi hizmeti vermek ve çocuklarımızı tüm donanım ve bilgileri ile yarının dünyasına hazırlamak en büyük hedef ve gayemizdir. Sadece şehrimizin değil yaşadığımız ülkenin her zaman yükselen ve parlayan yıldızı olacağımıza olan inancımız tamdır.

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Öğrencilerin projeleri sergilendi
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Okulda mescit açıldı
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Ordumuza miniklerden destek
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Zorbalığa fırsat vermeyelim
23 Nisan coşkusu başladı
Artık halka hizmet edecek
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Eğitimde iş birliği
Bahçeşehir Koleji açılıyor
‘Benimle Okur Musun?
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Potada Şampiyon Kosova
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
British Town ile çağı yakala
Karatede şampiyon Kosova
Okyanus’tan bursluluk sınavı
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Karne hediyesi fidan
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Mutlu çocukların okulu
Geleceğiniz Güven’de
BİLDİM’den büyük başarı
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Ücretsiz Özel Okul
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
İnegöl’ün tek okul festivali
FETÖ okulu milletin oldu
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
ÖSYM'den skandal hata
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
‘Kalite’yle kazandılar
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Bursa’yı Birey temsil edecek
Sınav stresine tiyatro molası
Elit Grup’tan örnek proje
Eğitimde ‘güven’
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Annelere kahvaltı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Ortaokul’a Zarafet geliyor
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Birey Okulları’nda aşure günü
İlk karne heyecanı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
DOĞA’dan sınav taktikleri
Nakil başvuruları başladı
Güven’den anlamlı ziyaret
Tematik Lise İtalya’da
Satrançta çifte kupa
Yaşları küçük marifetleri büyük
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Okyanus başarıyı kutladı
Külliyede spor şenliği
DYNED kullananlara ödül
Potanın Şampiyonu Kosova
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Öğrenciler başkanını seçti
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Üstad, şiirleriyle anıldı
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Eğitimciler iftar’da buluştu
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Şehidimizin adı yaşatılsın
Elit mezunlar buluştu
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
DOĞA meslek öğretiyor
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
6 Lise sınavla alacak
Kitap okuma evi açıldı
14 kupayla ziyarete geldiler
Hayatı öğreniyorlar
Birey standına yoğun ilgi
Masalları oynadılar
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
İnegöl’e Üniversite yok
İZKAL’de bilim rüzgârı
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
İngilizce alışveriş yaptılar
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Altunkalp anneleri unutmadı
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Masal kahramanları canlandı
Eğitime yeni özel okul
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
TEOG sonuçları açıklandı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Gazeteciliği öğrendiler
Bir okul gelir her şey değişir
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
İnegöl'de bir ilk
18 Eylül’e hazırız
Yarışarak Öğrendiler
Üç dilli okuma bayramı
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Satranç şöleni başladı
Kodla İnegöl
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
KARNE SEVİNCİ
Kosova’da tiyatro coşkusu
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Okullar hazırlanıyor
Dumlupınar'da bilim şöleni
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Kuranı elleriyle okuyacak
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Bir okul gelir her şey değişir
Elit sınava koştular
Tekli eğitime geçiliyor
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Keyifli eğitime hazır olun
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Küçükçalık Adliyede
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Altın nesil'de kutlama
Birey VIP açılıyor
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
75.Yıl örnek oldu
Türkiye dereceleriyle döndüler
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
 Atölyeler sınıfa taşındı
Öğrencilere burs veriyorlar
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Kosova'da Bilim Şenliği
Mesleki eğitime yöneldiler
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Okullarda yeni dönem!
Her okula Polis
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Büyüklerini unutmadılar
Kosova’da kitap günleri
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Adı üstünde ‘Kalite’
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Naire Çikayeva anısına iftar
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Öğrencilerin emekleri sergilendi
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Eğitime  “Kalite” desteği
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Öğrenciler ödüllendirildi
Çocuklar sanatla buluşuyor
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Okyanus bursuna yoğun talep
Yılın çevreci okulu seçildi
Öğrencilere yasak
Basına teşekkür etkinliği
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Meslekler fuarı açıldı
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Gazipaşa’da bilim şenliği
Bahçeşehir Koleji açılıyor
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
İlk karne heyecanı
Dumlupınar'da bilim şöleni
Satranç şöleni başladı
Elit sınava koştular
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Eğitimde iş birliği
‘Benimle Okur Musun?
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Öğrenciler ödüllendirildi
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Sınav stresine tiyatro molası
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Bir okul gelir her şey değişir
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Eğitime yeni özel okul
Yarışarak Öğrendiler
Masalları oynadılar
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Birey VIP açılıyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
İngilizce alışveriş yaptılar
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Bursa’yı Birey temsil edecek
Masal kahramanları canlandı
Gazeteciliği öğrendiler
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Kosova'da Bilim Şenliği
Mesleki eğitime yöneldiler
Kodla İnegöl
DOĞA meslek öğretiyor
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Karne hediyesi fidan
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Okullar hazırlanıyor
Küçükçalık Adliyede
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
ÖSYM'den skandal hata
Yaşları küçük marifetleri büyük
Altın Nesil’de matematik coşkusu
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Birey standına yoğun ilgi
Öğrencilere burs veriyorlar
Büyüklerini unutmadılar
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Mutlu çocukların okulu
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
KARNE SEVİNCİ
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Meslekler fuarı açıldı
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Eğitimde ‘güven’
Üstad, şiirleriyle anıldı
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Okullarda yeni dönem!
Tekli eğitime geçiliyor
Naire Çikayeva anısına iftar
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Kuranı elleriyle okuyacak
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Elit Grup’tan örnek proje
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
TEOG sonuçları açıklandı
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Birey Okulları’nda aşure günü
Eğitime  “Kalite” desteği
Ordumuza miniklerden destek
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
14 kupayla ziyarete geldiler
İnegöl’ün tek okul festivali
Elit mezunlar buluştu
 Atölyeler sınıfa taşındı
23 Nisan coşkusu başladı
Çocuklar sanatla buluşuyor
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Annelere kahvaltı
Ücretsiz Özel Okul
Kitap okuma evi açıldı
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Altın nesil'de kutlama
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Güven’den anlamlı ziyaret
İZKAL’de bilim rüzgârı
Kosova’da tiyatro coşkusu
Hayatı öğreniyorlar
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Okulda mescit açıldı
Satrançta çifte kupa
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Kosova’da kitap günleri
18 Eylül’e hazırız
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Gazipaşa’da bilim şenliği
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Potanın Şampiyonu Kosova
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Okyanus bursuna yoğun talep
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Şehidimizin adı yaşatılsın
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
DYNED kullananlara ödül
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Altunkalp anneleri unutmadı
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Türkiye dereceleriyle döndüler
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Potada Şampiyon Kosova
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Hem birinci hem bilinçli okul!
Artık halka hizmet edecek
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Miniklerden yerel markalara ziyaret
‘Kalite’yle kazandılar
İMYO’da medya ve iletişim paneli
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Nuri Pakdil’in süper çocukları
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Öğrencilerin emekleri sergilendi
75.Yıl örnek oldu
Karatede şampiyon Kosova
Keyifli eğitime hazır olun
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Basına teşekkür etkinliği
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
BİLDİM’den büyük başarı
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
6 Lise sınavla alacak
İnegöl'de bir ilk
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Bir okul gelir her şey değişir
DOĞA’dan sınav taktikleri
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Her okula Polis
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Öğrenciler başkanını seçti
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Adı üstünde ‘Kalite’
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Nakil başvuruları başladı
Üç dilli okuma bayramı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Külliyede spor şenliği
Öğrencilere yasak
Yılın çevreci okulu seçildi
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama