MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

2007 yılında okul öncesi eğitim kurumu ile hizmet vermeye başlayan Kosova Koleji, Cerrah kampüsünde ilk ve ortaokulu ile eğitim öğretime devam ediyor. Özel Kosova Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Devrim Kosova; Kosova Eğitim Kurumları olarak İnegöl’e en iyi hizmeti verme amaçlarında olduklarını vurgulayarak; “Çocuklarımızı tüm donanım ve bilgileri ile yarının dünyasına hazırlamak en büyük hedef ve gayemizdir” diyor.


Mutlu çocukların okulu

KOSOVA KOLEJİ’NİN KURULUŞ HİKÂYESİNİ ANLATIR MISINIZ?

Kosova Koleji 23 Nisan 2007 tarihinde okul öncesi eğitimi ile hayata geçmiştir. İlk günden bu yana ‘Farklılıkların farkındayız, mutlu çocuk öğrenir’ ilkesini benimsemiş ve bu ilkeden hiç ödün vermeden 2011-2012 eğitim öğretim yılında Ahmet Türkel Çevre Yolunda bulunan binasında ilkokulu 2015-2016 eğitim–öğretim yılında ortaokulu da bünyesine katarak Cerrah Kampüsü’nde önceliği her zaman mutlu ve başarılı çocuklar olarak devam etmektedir.

Hızlı değişen bir dünyada bu değişime ayak uydurabilecek nesiller yetiştirmek amacı ile İnegöl’de ilk kez şehir gürültüsünden ve olumsuz etkilerinden uzak, tabiatla iç içe bir kampus kurduk. Kosova eğitim kurumları çocukların akademik, ruhsal, kişisel gelişimlerini doğru ve istikrarlı devam ettirebilmeleri için binalarımızda yaşlarının gelişim düzeylerine uygun laboratuarlar, drama odaları, satranç odaları, müzik odaları, bilgisayar lab. ve robotik ve kodlama ders ve kulüpleri ve uygulama robotları, kapalı ve açık spor alanları ile çocuklarımızın gelişimlerini destekleyici bir program uygulamakta ve bundan da çok başarılı sonuçlar almaktadır.

ŞEHİR DIŞINDA BİR KAMPÜSÜNÜZ VAR. ŞEHİR DIŞINDA OLMANIN AVANTAJLARI NELER?

Okulumuzun mevcut yeri için söylenebilecek tek şey son derece bilerek yapılmış bir seçimdi. İlk kez anaokulumuzu da Ahmet Türkel Çevre Yoluna taşıdığımızda şehir dışında uzak kavramlarını duymuştuk. Ancak şehir gürültü ve kargaşasından uzak temiz havada tabiatla iç içe eğitimin her zaman çok daha verimli olduğunu savunduk. Bugün Cerrah’ta bulunan Eğitim Kompleksimizde de çocukların gerek organik tarım alanlarımızda yaptıkları ekim dikim faaliyetlerinde gerek okulumuzda bulunan çiftliğimizde sevimli hayvan dostlarımızla kurdukları ilişkileri gördüğümüzde gerekse okulumuza ait ormanın içinde yeri geldiğinde elinde kitapları ile okuyan bir nesli yeri geldiğinde tabiattaki faaliyetleri yakından görerek sorgulayan bir nesli gördükçe çok doğru bir karar vermiş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Yeşilin her tonunu gördükleri bir okul bahçesi bu yaşlarda onlara sunulmuş harika bir fırsat.

KURULUŞUNDAN BUGÜNE KOSOVA KOLEJLERİ NE TÜR BAŞARILAR ELDE ETTİ?

Okulumuzdaki öğrenciler için planlanan programda;  akademik becerilerinin gelişimi, yabancı dil eğitim gelişimleri, sanat eğitimi, spor eğitimi ve yaşam becerilerinin arttırılması üzerine uygulamalar bulunmaktadır. Bu programın yüz güldüren sonuçlarını ise gerek ulusal gerekse uluslar arası yarışmalarda aldığımız sonuçlarla belgelemekteyiz.

 

Örnekleyecek olursak; Okullar arası bilgi yarışmasında birincilik ödülü, tüm yıllarda %100 TEOG yerleştirme sonuçları, 2015-2016 TEOG Türkiye Şampiyonluğu, Uluslararası Cambridge sınavında katılan öğrencilerin %57’sinde %100 başarı, okul ortalama başarısı %82, okullar arası satranç turnuvası ilkokul ve ortaokul takım ikinciliği, THY mangala festivali Bursa İl Finalisti, Matematik Olimpiyatları 12 madalya (20 öğrenci katılım gösterdi). Belediye başkanlığı kupası okullar arası basketbol turnuvası birinciliği, yıldız kızlar voleybol şampiyonası ilçe birinciliği, yıldız kızlar voleybol şampiyonası Bursa üçüncülüğü, Türkiye değer ödülleri projesi kapsamında yapılan yarışmada resim dalında İnegöl ve Bursa birinciliği, İnegöl Belediyesi Atık Pil Toplama Kampanyası ilçe birinciliği, MEB okullar arası Cumhuriyet konulu şiir yarışmasında ilçe üçüncülüğü, ‘Sanayinin pilotu 55 yaşında’ başlıklı resim yarışmasında Bursa birinciliği, ‘Kadına ve çocuğa şiddet ‘konulu yarışmada Türkiye finalisti, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Mudanya Teakwando Şampiyonası Bursa birinci ve ikincilik ödülleri,  Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Şampiyonası Bursa birinciliği, okullar arası karate turnuvası Bursa üçüncülüğü, Karadeniz ve Hazar Denizi ülkeleri Karate Şampiyonası üçüncülüğü alınan sonuçlardan bazılarıdır.

VELİLERİ EĞİTİM SÜRECİNE NASIL DAHİL EDİYORSUNUZ?

Öğrencinin başarısında ailenin desteği ve onayı ile dahil oluş şeklinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Velilerimizin tamamıyla özel ve önemli dostluklar geliştiriyoruz. En değerli varlıklarını bize emanet ettiklerinin farkındayız. Düzenli iletişim halindeyiz. Gerek rehberlik servisimizdeki rehber öğretmenlerimiz, gerek sınıf ve danışman öğretmenlerimiz gerekse biz yöneticiler olarak çocukların her türlü gelişimlerini onlarla paylaşıyor ve daha iyi sonuçlar almak adına istişareler ediyoruz. Anne babanın çocuğun gelişimindeki bizlere en büyük rehber olduğunu farkındayız.

DİL EĞİTİMİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARDAN BAHSEDERMİSİNİZ?

Kurumumuzda 3 yaş anaokulu itibariyle haftada 10 saat İngilizce dersi vermekteyiz. İlkokul 1.sınıf itibarı ile de ikinci yabancı dil dersi tercihlerini Almanca yada Fransızca olarak yapıyor ve çift dil eğitimlerine devam ediyorlar.

Ayrıca öğrencilerimiz uluslar arası Cambridge sınavlarına girmekte ve destek programlar ile hazırlanmaktalar. Geçtiğimiz yıl giren öğrencilerin %57’si tam puan yaparak sınavı sonlandırılmıştır. Okulumuzun Cambridge sınav ortalaması % 87’dir. Elde edilen bu başarılı sonucunlar itibari ile okulumuz Cambridge sınav merkezi olarak seçilmiştir.

YENİ YATIRIM PROJELERİNİZ NELER?

Şu anda mevcut kampüsümüzde 35.000 m2’de 10.000 bin m2 kapalı alanda ilkokul ve ortaokul için ayrı ayrı düzenlenmiş binalarda iki Kapalı Spor Salonu,iki açık spor salonu, çocuk oyun parkı, 20 dönüm orman ve ormanın içinde düzenlenmiş çiftliği ile ortalama 1100 öğrenci ye hizmet verebilir durumdayız. Kampüs içerisinde önümüzdeki yıl tamamlamayı planladığımız 40 derslikli bir bloğumuzu ve yarı olimpik bir yüzme havuzumuzun da hazırlık çalışmaları devam etmektedir.

Okul Öncesi Eğitim hizmetimizi Ahmet Türkel Çevre Yolu üzerinde bulunan 120 öğrenci kapasiteli anaokulumuz da 2007’den bugüne sürdürmekteyiz. Kosova Eğitim Kurumları olarak İnegöl’e en iyi hizmeti vermek ve çocuklarımızı tüm donanım ve bilgileri ile yarının dünyasına hazırlamak en büyük hedef ve gayemizdir. Sadece şehrimizin değil yaşadığımız ülkenin her zaman yükselen ve parlayan yıldızı olacağımıza olan inancımız tamdır.

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yaşları küçük marifetleri büyük
Potada Şampiyon Kosova
İZKAL’de bilim rüzgârı
14 kupayla ziyarete geldiler
Çocuklar sanatla buluşuyor
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Okyanus başarıyı kutladı
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Eğitimde ‘güven’
Eğitimciler iftar’da buluştu
Okyanus bursuna yoğun talep
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Artık halka hizmet edecek
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Yarışarak Öğrendiler
Kosova’da tiyatro coşkusu
Bir okul gelir her şey değişir
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Altın Nesil’de matematik coşkusu
BİLDİM’den büyük başarı
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
İnegöl'de bir ilk
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Kitap okuma evi açıldı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Eğitimde iş birliği
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Mutlu çocukların okulu
Külliyede spor şenliği
Kosova Koleji’ne bahar geldi
DYNED kullananlara ödül
Birey standına yoğun ilgi
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Elit mezunlar buluştu
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Gazeteciliği öğrendiler
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Öğrenciler ödüllendirildi
Karne hediyesi fidan
İngilizce alışveriş yaptılar
Geleceğiniz Güven’de
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Naire Çikayeva anısına iftar
Satrançta çifte kupa
6 Lise sınavla alacak
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Dumlupınar'da bilim şöleni
Güven’den anlamlı ziyaret
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Küçükçalık Adliyede
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Altunkalp anneleri unutmadı
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Okullar hazırlanıyor
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Kodla İnegöl
TEOG sonuçları açıklandı
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Üstad, şiirleriyle anıldı
Meslekler fuarı açıldı
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Nakil başvuruları başladı
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Şehidimizin adı yaşatılsın
ÖSYM'den skandal hata
Tematik Lise İtalya’da
Kuranı elleriyle okuyacak
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Okullarda yeni dönem!
DOĞA meslek öğretiyor
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Karatede şampiyon Kosova
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Ordumuza miniklerden destek
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Hem birinci hem bilinçli okul!
Öğrenciler başkanını seçti
KARNE SEVİNCİ
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Bursa’yı Birey temsil edecek
Öğrencilere yasak
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Birey Okulları’nda aşure günü
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Masalları oynadılar
Eğitime  “Kalite” desteği
Üç dilli okuma bayramı
Keyifli eğitime hazır olun
Altın nesil'de kutlama
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Masal kahramanları canlandı
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
23 Nisan coşkusu başladı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Hayatı öğreniyorlar
Okyanus’tan bursluluk sınavı
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Okulda mescit açıldı
Elit Grup’tan örnek proje
Mesleki eğitime yöneldiler
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Satranç şöleni başladı
75.Yıl örnek oldu
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Öğrencilere Çanakkale menüsü
İnegöl’e Üniversite yok
Adı üstünde ‘Kalite’
Kosova’da kitap günleri
Öğrencilere burs veriyorlar
Nuri Pakdil’in süper çocukları
İnegöl’ün tek okul festivali
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Ücretsiz Özel Okul
FETÖ okulu milletin oldu
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Gazipaşa’da bilim şenliği
Elit sınava koştular
DOĞA’dan sınav taktikleri
İlk karne heyecanı
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Büyüklerini unutmadılar
 Atölyeler sınıfa taşındı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
‘Kalite’yle kazandılar
‘Benimle Okur Musun?
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Yılın çevreci okulu seçildi
Eğitime yeni özel okul
Potanın Şampiyonu Kosova
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Her okula Polis
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Bahçeşehir Koleji açılıyor
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Sınav stresine tiyatro molası
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Basına teşekkür etkinliği
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
18 Eylül’e hazırız
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Kosova'da Bilim Şenliği
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Türkiye dereceleriyle döndüler
Annelere kahvaltı
Tekli eğitime geçiliyor
Nuri Pakdil’in süper çocukları
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Annelere kahvaltı
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Masal kahramanları canlandı
Gazeteciliği öğrendiler
Geleceğiniz Güven’de
ÖSYM'den skandal hata
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Okullar hazırlanıyor
Külliyede spor şenliği
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Karne hediyesi fidan
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Mesleki eğitime yöneldiler
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Karatede şampiyon Kosova
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Eğitime yeni özel okul
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Öğrenciler başkanını seçti
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Keyifli eğitime hazır olun
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Meslekler fuarı açıldı
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Çocuklar sanatla buluşuyor
Mutlu çocukların okulu
Yılın çevreci okulu seçildi
Türkiye dereceleriyle döndüler
Nakil başvuruları başladı
Güven’den anlamlı ziyaret
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Elit sınava koştular
Eğitimciler iftar’da buluştu
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Elit Grup’tan örnek proje
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Artık halka hizmet edecek
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Miniklerden yerel markalara ziyaret
‘Benimle Okur Musun?
Yaşları küçük marifetleri büyük
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Eğitimde ‘güven’
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Eğitimde iş birliği
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Naire Çikayeva anısına iftar
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Okulda mescit açıldı
Öğrencilere yasak
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Adı üstünde ‘Kalite’
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Öğrencilere burs veriyorlar
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
KARNE SEVİNCİ
Birey Okulları’nda aşure günü
Üstad, şiirleriyle anıldı
İnegöl’ün tek okul festivali
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
DYNED kullananlara ödül
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Gazipaşa’da bilim şenliği
Potada Şampiyon Kosova
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Küçükçalık Adliyede
Okyanus başarıyı kutladı
Tematik Lise İtalya’da
İZKAL’de bilim rüzgârı
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Büyüklerini unutmadılar
Okyanus'ta Başarı Sezonu
23 Nisan coşkusu başladı
Tekli eğitime geçiliyor
Ücretsiz Özel Okul
18 Eylül’e hazırız
Birey standına yoğun ilgi
Öğrenciler ödüllendirildi
6 Lise sınavla alacak
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Dumlupınar'da bilim şöleni
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Altunkalp anneleri unutmadı
14 kupayla ziyarete geldiler
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Hem birinci hem bilinçli okul!
Masalları oynadılar
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Elit mezunlar buluştu
İlk karne heyecanı
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Ordumuza miniklerden destek
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Hayatı öğreniyorlar
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Kosova’da İngilizce yarıştılar
İnegöl’e Üniversite yok
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Kosova'da Bilim Şenliği
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Basına teşekkür etkinliği
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Üç dilli okuma bayramı
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Şehidimizin adı yaşatılsın
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Altın nesil'de kutlama
Okullarda yeni dönem!
Kitap okuma evi açıldı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Bir okul gelir her şey değişir
Her okula Polis
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
FETÖ okulu milletin oldu
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Kuranı elleriyle okuyacak
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Kosova’da tiyatro coşkusu
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Kosova’da kitap günleri
İnegöl'de bir ilk
Bursa’yı Birey temsil edecek
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Eğitime  “Kalite” desteği
Altın Nesil’de matematik coşkusu
BİLDİM’den büyük başarı
Satranç şöleni başladı
75.Yıl örnek oldu
Kodla İnegöl
DOĞA’dan sınav taktikleri
TEOG sonuçları açıklandı
‘Kalite’yle kazandılar
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Satrançta çifte kupa
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Potanın Şampiyonu Kosova
DOĞA meslek öğretiyor
Yarışarak Öğrendiler
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Okyanus bursuna yoğun talep
 Atölyeler sınıfa taşındı
Sınav stresine tiyatro molası
İngilizce alışveriş yaptılar
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek

Yorum Bırak