MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

2007 yılında okul öncesi eğitim kurumu ile hizmet vermeye başlayan Kosova Koleji, Cerrah kampüsünde ilk ve ortaokulu ile eğitim öğretime devam ediyor. Özel Kosova Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Devrim Kosova; Kosova Eğitim Kurumları olarak İnegöl’e en iyi hizmeti verme amaçlarında olduklarını vurgulayarak; “Çocuklarımızı tüm donanım ve bilgileri ile yarının dünyasına hazırlamak en büyük hedef ve gayemizdir” diyor.


Mutlu çocukların okulu

KOSOVA KOLEJİ’NİN KURULUŞ HİKÂYESİNİ ANLATIR MISINIZ?

Kosova Koleji 23 Nisan 2007 tarihinde okul öncesi eğitimi ile hayata geçmiştir. İlk günden bu yana ‘Farklılıkların farkındayız, mutlu çocuk öğrenir’ ilkesini benimsemiş ve bu ilkeden hiç ödün vermeden 2011-2012 eğitim öğretim yılında Ahmet Türkel Çevre Yolunda bulunan binasında ilkokulu 2015-2016 eğitim–öğretim yılında ortaokulu da bünyesine katarak Cerrah Kampüsü’nde önceliği her zaman mutlu ve başarılı çocuklar olarak devam etmektedir.

Hızlı değişen bir dünyada bu değişime ayak uydurabilecek nesiller yetiştirmek amacı ile İnegöl’de ilk kez şehir gürültüsünden ve olumsuz etkilerinden uzak, tabiatla iç içe bir kampus kurduk. Kosova eğitim kurumları çocukların akademik, ruhsal, kişisel gelişimlerini doğru ve istikrarlı devam ettirebilmeleri için binalarımızda yaşlarının gelişim düzeylerine uygun laboratuarlar, drama odaları, satranç odaları, müzik odaları, bilgisayar lab. ve robotik ve kodlama ders ve kulüpleri ve uygulama robotları, kapalı ve açık spor alanları ile çocuklarımızın gelişimlerini destekleyici bir program uygulamakta ve bundan da çok başarılı sonuçlar almaktadır.

ŞEHİR DIŞINDA BİR KAMPÜSÜNÜZ VAR. ŞEHİR DIŞINDA OLMANIN AVANTAJLARI NELER?

Okulumuzun mevcut yeri için söylenebilecek tek şey son derece bilerek yapılmış bir seçimdi. İlk kez anaokulumuzu da Ahmet Türkel Çevre Yoluna taşıdığımızda şehir dışında uzak kavramlarını duymuştuk. Ancak şehir gürültü ve kargaşasından uzak temiz havada tabiatla iç içe eğitimin her zaman çok daha verimli olduğunu savunduk. Bugün Cerrah’ta bulunan Eğitim Kompleksimizde de çocukların gerek organik tarım alanlarımızda yaptıkları ekim dikim faaliyetlerinde gerek okulumuzda bulunan çiftliğimizde sevimli hayvan dostlarımızla kurdukları ilişkileri gördüğümüzde gerekse okulumuza ait ormanın içinde yeri geldiğinde elinde kitapları ile okuyan bir nesli yeri geldiğinde tabiattaki faaliyetleri yakından görerek sorgulayan bir nesli gördükçe çok doğru bir karar vermiş olmanın huzurunu yaşıyoruz. Yeşilin her tonunu gördükleri bir okul bahçesi bu yaşlarda onlara sunulmuş harika bir fırsat.

KURULUŞUNDAN BUGÜNE KOSOVA KOLEJLERİ NE TÜR BAŞARILAR ELDE ETTİ?

Okulumuzdaki öğrenciler için planlanan programda;  akademik becerilerinin gelişimi, yabancı dil eğitim gelişimleri, sanat eğitimi, spor eğitimi ve yaşam becerilerinin arttırılması üzerine uygulamalar bulunmaktadır. Bu programın yüz güldüren sonuçlarını ise gerek ulusal gerekse uluslar arası yarışmalarda aldığımız sonuçlarla belgelemekteyiz.

 

Örnekleyecek olursak; Okullar arası bilgi yarışmasında birincilik ödülü, tüm yıllarda %100 TEOG yerleştirme sonuçları, 2015-2016 TEOG Türkiye Şampiyonluğu, Uluslararası Cambridge sınavında katılan öğrencilerin %57’sinde %100 başarı, okul ortalama başarısı %82, okullar arası satranç turnuvası ilkokul ve ortaokul takım ikinciliği, THY mangala festivali Bursa İl Finalisti, Matematik Olimpiyatları 12 madalya (20 öğrenci katılım gösterdi). Belediye başkanlığı kupası okullar arası basketbol turnuvası birinciliği, yıldız kızlar voleybol şampiyonası ilçe birinciliği, yıldız kızlar voleybol şampiyonası Bursa üçüncülüğü, Türkiye değer ödülleri projesi kapsamında yapılan yarışmada resim dalında İnegöl ve Bursa birinciliği, İnegöl Belediyesi Atık Pil Toplama Kampanyası ilçe birinciliği, MEB okullar arası Cumhuriyet konulu şiir yarışmasında ilçe üçüncülüğü, ‘Sanayinin pilotu 55 yaşında’ başlıklı resim yarışmasında Bursa birinciliği, ‘Kadına ve çocuğa şiddet ‘konulu yarışmada Türkiye finalisti, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Mudanya Teakwando Şampiyonası Bursa birinci ve ikincilik ödülleri,  Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Şampiyonası Bursa birinciliği, okullar arası karate turnuvası Bursa üçüncülüğü, Karadeniz ve Hazar Denizi ülkeleri Karate Şampiyonası üçüncülüğü alınan sonuçlardan bazılarıdır.

VELİLERİ EĞİTİM SÜRECİNE NASIL DAHİL EDİYORSUNUZ?

Öğrencinin başarısında ailenin desteği ve onayı ile dahil oluş şeklinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Velilerimizin tamamıyla özel ve önemli dostluklar geliştiriyoruz. En değerli varlıklarını bize emanet ettiklerinin farkındayız. Düzenli iletişim halindeyiz. Gerek rehberlik servisimizdeki rehber öğretmenlerimiz, gerek sınıf ve danışman öğretmenlerimiz gerekse biz yöneticiler olarak çocukların her türlü gelişimlerini onlarla paylaşıyor ve daha iyi sonuçlar almak adına istişareler ediyoruz. Anne babanın çocuğun gelişimindeki bizlere en büyük rehber olduğunu farkındayız.

DİL EĞİTİMİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARDAN BAHSEDERMİSİNİZ?

Kurumumuzda 3 yaş anaokulu itibariyle haftada 10 saat İngilizce dersi vermekteyiz. İlkokul 1.sınıf itibarı ile de ikinci yabancı dil dersi tercihlerini Almanca yada Fransızca olarak yapıyor ve çift dil eğitimlerine devam ediyorlar.

Ayrıca öğrencilerimiz uluslar arası Cambridge sınavlarına girmekte ve destek programlar ile hazırlanmaktalar. Geçtiğimiz yıl giren öğrencilerin %57’si tam puan yaparak sınavı sonlandırılmıştır. Okulumuzun Cambridge sınav ortalaması % 87’dir. Elde edilen bu başarılı sonucunlar itibari ile okulumuz Cambridge sınav merkezi olarak seçilmiştir.

YENİ YATIRIM PROJELERİNİZ NELER?

Şu anda mevcut kampüsümüzde 35.000 m2’de 10.000 bin m2 kapalı alanda ilkokul ve ortaokul için ayrı ayrı düzenlenmiş binalarda iki Kapalı Spor Salonu,iki açık spor salonu, çocuk oyun parkı, 20 dönüm orman ve ormanın içinde düzenlenmiş çiftliği ile ortalama 1100 öğrenci ye hizmet verebilir durumdayız. Kampüs içerisinde önümüzdeki yıl tamamlamayı planladığımız 40 derslikli bir bloğumuzu ve yarı olimpik bir yüzme havuzumuzun da hazırlık çalışmaları devam etmektedir.

Okul Öncesi Eğitim hizmetimizi Ahmet Türkel Çevre Yolu üzerinde bulunan 120 öğrenci kapasiteli anaokulumuz da 2007’den bugüne sürdürmekteyiz. Kosova Eğitim Kurumları olarak İnegöl’e en iyi hizmeti vermek ve çocuklarımızı tüm donanım ve bilgileri ile yarının dünyasına hazırlamak en büyük hedef ve gayemizdir. Sadece şehrimizin değil yaşadığımız ülkenin her zaman yükselen ve parlayan yıldızı olacağımıza olan inancımız tamdır.

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Külliyede spor şenliği
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Ortaokul’a Zarafet geliyor
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Meslekler fuarı açıldı
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Karne hediyesi fidan
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Güven’den anlamlı ziyaret
Sınav stresine tiyatro molası
14 kupayla ziyarete geldiler
İZKAL’de bilim rüzgârı
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Türkiye dereceleriyle döndüler
Potanın Şampiyonu Kosova
Eğitime  “Kalite” desteği
Mutlu çocukların okulu
Mesleki eğitime yöneldiler
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Elit mezunlar buluştu
DOĞA’dan sınav taktikleri
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Çocuklar sanatla buluşuyor
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Her okula Polis
Şehidimizin adı yaşatılsın
Satrançta çifte kupa
Eğitimde iş birliği
Eğitime yeni özel okul
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Kosova’da kitap günleri
KARNE SEVİNCİ
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Birey Okulları’nda aşure günü
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Hem birinci hem bilinçli okul!
Eğitimciler iftar’da buluştu
Miniklerden yerel markalara ziyaret
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Üniversitede kayıt telaşı
18 Eylül’e hazırız
Annelere kahvaltı
Altunkalp anneleri unutmadı
Kitap okuma evi açıldı
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Bir okul gelir her şey değişir
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
İnegöl’e Üniversite yok
Üç dilli okuma bayramı
Birey standına yoğun ilgi
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Okullar hazırlanıyor
Okullarda yeni dönem!
Müzik kursu kayıtları başladı
Okula başladılar
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Gazipaşa’da bilim şenliği
23 Nisan coşkusu başladı
Artık halka hizmet edecek
BİLDİM’den büyük başarı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Yılın çevreci okulu seçildi
Okyanus bursuna yoğun talep
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
FETÖ okulu milletin oldu
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Okulda mescit açıldı
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Küçükçalık Adliyede
Elit Grup’tan örnek proje
Okuma-yazma günü kutlandı
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Eğitimde ‘güven’
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
‘Kalite’yle kazandılar
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Toplu istifa
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Öğrencilerin emekleri sergilendi
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Öğrencilere burs veriyorlar
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Ücretsiz Özel Okul
Kuranı elleriyle okuyacak
75.Yıl örnek oldu
Dumlupınar'da bilim şöleni
Elit sınava koştular
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Adı üstünde ‘Kalite’
İnegöl'de bir ilk
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
İMYO’da medya ve iletişim paneli
DYNED kullananlara ödül
Potada Şampiyon Kosova
Tekli eğitime geçiliyor
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Ordumuza miniklerden destek
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
British Town ile çağı yakala
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Okullara personel alınacak
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Bir okul gelir her şey değişir
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Öğrenciler başkanını seçti
Yaşları küçük marifetleri büyük
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Altın nesil'de kutlama
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
İnegöl’ün tek okul festivali
TEOG sonuçları açıklandı
Okullar eğitime hazır
Masal kahramanları canlandı
Gazipaşa sergide
Kosova Koleji’ne bahar geldi
DOĞA meslek öğretiyor
‘Benimle Okur Musun?
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
İngilizce alışveriş yaptılar
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Yarışarak Öğrendiler
Gazeteciliği öğrendiler
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Eğitime ‘Akademik Lise’
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Nakil başvuruları başladı
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Masalları oynadılar
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Okyanus başarıyı kutladı
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Kosova’da tiyatro coşkusu
 Atölyeler sınıfa taşındı
Karatede şampiyon Kosova
İlk karne heyecanı
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Basına teşekkür etkinliği
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Nuri Pakdil’in süper çocukları
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Tematik Lise İtalya’da
Üstad, şiirleriyle anıldı
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Öğrenciler ödüllendirildi
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
ÖSYM'den skandal hata
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Geleceğiniz Güven’de
Öğrencilere yasak
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Birey VIP açılıyor
Kosova'da Bilim Şenliği
Elit Grup Okulları açıldı
Hayatı öğreniyorlar
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
İHMED’den kitap hediyesi
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
En özel Mevlid-i Nebi Programı
6 Lise sınavla alacak
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Bursa’yı Birey temsil edecek
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Satranç şöleni başladı
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Kodla İnegöl
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Büyüklerini unutmadılar
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Keyifli eğitime hazır olun
Naire Çikayeva anısına iftar
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Artık halka hizmet edecek
İngilizce alışveriş yaptılar
 Atölyeler sınıfa taşındı
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Birey VIP açılıyor
İnegöl'de bir ilk
Eğitimde iş birliği
Okullarda yeni dönem!
Üniversitede kayıt telaşı
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Nakil başvuruları başladı
Üstad, şiirleriyle anıldı
Öğrenciler ödüllendirildi
Kosova’da İngilizce yarıştılar
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Kosova Koleji’ne bahar geldi
TEOG sonuçları açıklandı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Öğrenciler başkanını seçti
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Keyifli eğitime hazır olun
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Kosova'da Bilim Şenliği
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Elit sınava koştular
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Bir okul gelir her şey değişir
İZKAL’de bilim rüzgârı
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Bahçeşehir Koleji açılıyor
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Yılın çevreci okulu seçildi
Altın nesil'de kutlama
Büyüklerini unutmadılar
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Eğitime ‘Akademik Lise’
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
ÖSYM'den skandal hata
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Elit Grup’tan örnek proje
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Müzik kursu kayıtları başladı
Ordumuza miniklerden destek
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
British Town ile çağı yakala
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
İlk karne heyecanı
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Dumlupınar'da bilim şöleni
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Bir okul gelir her şey değişir
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Tematik Lise İtalya’da
Mutlu çocukların okulu
6 Lise sınavla alacak
Gazipaşa’da bilim şenliği
Öğrencilerin emekleri sergilendi
18 Eylül’e hazırız
İnegöl’e Üniversite yok
Okula başladılar
Eğitime yeni özel okul
Eğitimciler iftar’da buluştu
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
‘Benimle Okur Musun?
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Eğitimde ‘güven’
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
İnegöl’ün tek okul festivali
Eğitime  “Kalite” desteği
Toplu istifa
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Karne hediyesi fidan
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Okulda mescit açıldı
‘Kalite’yle kazandılar
DOĞA’dan sınav taktikleri
Üç dilli okuma bayramı
Küçükçalık Adliyede
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Hayatı öğreniyorlar
Masalları oynadılar
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Naire Çikayeva anısına iftar
Okullar hazırlanıyor
Sınav stresine tiyatro molası
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Çocuklar sanatla buluşuyor
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Birey Okulları’nda aşure günü
Türkiye dereceleriyle döndüler
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Yarışarak Öğrendiler
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Elit Grup Okulları açıldı
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
KARNE SEVİNCİ
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Potada Şampiyon Kosova
Masal kahramanları canlandı
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Okullara personel alınacak
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Okyanus başarıyı kutladı
Şehidimizin adı yaşatılsın
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Kosova’da kitap günleri
Elit mezunlar buluştu