MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

İnegöl’ün ilk özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni de içinde barındıran Özel İnegöl Güven Eğitim Kurumları, 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başladı. Okul Müdürü Hasan Özkılıç, okul hakkında bilgiler verdi.


Geleceğiniz Güven’de

OKUL MÜDÜRÜ HASAN ÖZKILIÇ KİMDİR? ÖNCELİKLE SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

1979 yılında İnegöl’de dünyaya geldim. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde okudum. 2002’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olurken 2003’te de Selçuk Üniversitesinde yine edebiyat öğretmenliği alanında Yüksek Lisansımı tamamladım.

Askerlik sonrası başladığım öğretmenlik hayatım boyunca özel öğretim kurumlarında her kademede görev aldım. Grup dershaneciliği, dershane ve temel lise öğretmenliği, müdürlüğü; çeşitli kolejlerde Ortaokul, Anadolu ve Fen lisesi müdürlüğü gibi görevlerde bulundum.

Bu tecrübe ile İnegöl’de bu sene eğitim hayatına başlayan Özel Güven Anadolu Lisesi veSağlık Meslek Lisesi öğrencilerine sosyal, kültürel, sportif ve akademik alanlarda katkı sağlamak amacıyla dört yıl önce ayrıldığım İnegöl’e geri döndüm.

ÖZEL İNEGÖL GÜVEN EĞİTİM KURUMLARININ KURULUŞ HİKÂYESİNİ PAYLAŞIR MISINIZ?

Okulumuzun sağlık kökenli ve aynı zamanda eğitimci olan yönetim kurulu üyeleri, eğitimin toplumsal gelişimin ve dönüşümün olmazsa olmazı ve en önemlidinamiği olduğunun bilincinde olarak gerek İnegöl gereksede çeşitli Bakanlıklar bünyesinde okul müdürü, Daire Başkanı ve Genel Müdürlük seviyesinde görevler yaparak ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik olarak güçlenmesine katkıda bulunmuşlardır. Bu birikim ve bilinçle İnegöl’deki eğitim alanındaki ihtiyaç ve eksiklikler temel hareket noktaları olmuştur.

İlçede bulunan tek resmi devlet Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin kısıtlı kapasitesi nedeniyle bu alanda eğitim görmek isteyen öğrenciler servis araçları veya yurtlarda kalarak yatılı bir şekilde Bursa ve civarda bulunan özel okullara eğitim görmek zorunda kalmakta, zamanlarının çoğu yollarda servis araçlarında geçmekte, kaza riski ile karşı karşıya kalmaktaydılar. Bu ihtiyaca cevap veren okulumuz; İnegöl’ün ilk ve tek özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesidir.

Bize emanet edilen kıymetli gençlerimizi okulumuzun güvenli fiziki ortamı, uzman eğitimci kadrosu ve değerli velilerimiz ile iş birliği içinde Atatürk ilkelerine bağlı, milli ve manevi değerlere sahip toplum ve kendisi ile barışık özgüven sahibi, araştırmacı, üretken, bilimsel düşünceyi benimsemiş sorumluluk duygusu gelişmiş, planlı ve disiplinli çalışan, çalışma hayatında zorlanmayan, sorunlarını çözebilen, hoşgörü sahibi gençler yetiştirmek amacıyla 4 eğitimcinin bir araya gelmesiyle ortaya konan okul açılma fikri 2017-2018 eğitim öğretim döneminde hayat bulmuş oldu.

MEVCUT VE OKUL KONTENJANI HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Okul binası İnegöl Kozluca yolu üzeri Ertuğrulgazi Mah. Nurhan Sk. No:4 adresinde  4000 metrekare arsa üzerinde 2700 metrekare kapalı alan üzerinde inşa edilen “Özel İnegöl Güven Eğitim Kurumları” çatısı altında Özel İnegöl Güven Anadolu Lisesi ve Özel İnegöl Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak kurulmuştur. Okul binası merkezi bir konumda olup, İnegöl otogarı ve Özdilek alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir

 

Okulumuz bu sene sadece 9. ve 10. sınıf öğrencilerinden oluşan sınırlı bir hedef ile yola çıkmıştır. Bu anlamda Anadolu lisesinde 1, Sağlık Meslek lisesinde de 5 sınıf ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Buradaki temel gaye ticarî anlamda kârlılığı sağlamak değil, ilk yılımızda öğrencilerimize özenli ve verimli bir eğitim ortamı hazırlamaktır.

Önümüzdeki yıllar düşünüldüğünde ise Anadolu lisesinde 144, Sağlık Meslek lisesinde 408; toplamda ise 552öğrencilik kontenjanımız bulunmaktadır.

ÖZEL GÜVEN OKULLARI’NIN FARKI NE OLACAK? VELİLER BU OKULLARI NEDEN TERCİH ETMELİLER?

Okulumuzdaki mesleki laboratuvarlarımızda tüm uygulamalar son teknoloji ile donatılmış, simulatörlü maketler üzerinde yapılmaktatır. Son sınıfta staja başlayacak olan öğrencilerimiz için  300 yataklı Sağlık Bakanlığı İnegöl Devlet Hastanesi ve Özel Cihangir Hastanesi ile mesleki uygulama yapmaları amacıyla 10 (on) yıl süreli protokol imzalanmıştır. Bu protokol ile öğrencilerin teorik derslerin yanında mesleki uygulamalarını ilçe içinde ailelerinin yakınında yapmaları imkanı sağlanmıştır.

Ayrıca okullarımızda isteyen öğrenciler saygın bir meslek için kendilerini geliştirirken üniversite hazırlığı noktasında da başka şahıs veya kurumlara ihtiyaç duymayacak ve tüm öğrencilerimiz okul bünyesinde hazırlıklarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Anadolu lisemizle de akademik alt yapısı güçlü öğrenciler yetiştirmeyi yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuz İngilizce’nin yanında ikinci yabancı dil olarak Almanca da verilmektedir. Okulumuzda öğrenci merkezli, çağdaş eğitim ve öğretim yöntemleri kullanan, gelişmelere açık bir öğretim ortamı oluşturulmuştur. Öğrencilerimiz geniş sınıflar, seçkin eğitim kadrosu, birebir koçluk sistemi ile takip, modern laboratuvarlar, kapalı spor salonu, sportif faaliyetler, yemekhane, teras, kantin, ibadethane, etüt, rehberlik hizmetleri ile her alanda desteklenmektedir.

Ayrıca mevcut arsa alanında yapılması planlanan Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi projelerimizle 3 binadan oluşan bir koleje dönüşme hazırlığı devam etmektedir. 

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİNİZ İŞ HAYATINA NASIL ATILABİLECEKLER?

Meslek lisemizden mezun olan öğrencilerden isteyenler, sağlık sektörü gibi saygın bir alanda çalışma imkânı bulacak, isteyen öğrenciler de Anadolu lisemizden mezun olan arkadaşları gibi arzu ettikleri bir üniversiteye yerleşme fırsatını bulacaklardır.

ÖĞRETMENLERİNİZİ SEÇERKEN UYGULADIĞINIZ KRİTERLER NELER?

Öğretmenlerimizi seçerken öncelikle mesleğini ve öğrencilerini çok sevip onların derdiyle dertlenecek anlayışta olmalarına dikkat ediyoruz. Alanında iyi bir üniversiteden mezun olmuş, özel öğretimde tecrübeye sahip, genç, dinamik, özverili, öğrenci ile kolay iletişim kurabilen yapıda olmak, daha önce çalıştığı kurumların referansı ve örnek ders anlatımı da dikkate alınarak seçilmektedir.

VELİLERİ EĞİTİM SÜRECİNE NASIL DAHİL EDİYORSUNUZ?

Okul olarak velilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Öğrencinin okula geç kalmasından devamsızlığına, ders içi performansından sınav sonuçlarına kadar her detay veli iletişimi ile takip edilmektedir.  Ayrıca her öğrencinin sınıf öğretmeni, rehber öğretmeni dışında yakın takibe alan bir de Koç Öğretmeni bulunmakta ve veli ile sürekli iletişim kurmaktadır. Böylece okul-öğrenci-veli iş birliği sağlanarak çocuklarımızın akademik, sosyal veya özel her problemine çözüm üretilmesiyle velilerimizden olumlu dönüşler almaktayız.

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Kosova’da kitap günleri
Elit mezunlar buluştu
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Kosova'da Bilim Şenliği
‘Kalite’yle kazandılar
18 Eylül’e hazırız
Tematik Lise İtalya’da
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Naire Çikayeva anısına iftar
Eğitime ‘Akademik Lise’
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Bir okul gelir her şey değişir
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Toplu istifa
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Kodla İnegöl
Potada Şampiyon Kosova
Altunkalp anneleri unutmadı
Okullar eğitime hazır
TEOG sonuçları açıklandı
Eğitimde ‘güven’
FETÖ okulu milletin oldu
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
DOĞA meslek öğretiyor
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Türkiye dereceleriyle döndüler
Yılın çevreci okulu seçildi
Üç dilli okuma bayramı
Eğitime yeni özel okul
Okuma-yazma günü kutlandı
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
İlk karne heyecanı
ÖSYM'den skandal hata
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
KARNE SEVİNCİ
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
İnegöl’ün tek okul festivali
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Masalları oynadılar
Potanın Şampiyonu Kosova
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Kuranı elleriyle okuyacak
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Dumlupınar'da bilim şöleni
Altın nesil'de kutlama
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Okulda mescit açıldı
Öğrenciler başkanını seçti
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Bir okul gelir her şey değişir
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Bursa’yı Birey temsil edecek
DOĞA’dan sınav taktikleri
 Atölyeler sınıfa taşındı
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Elit Grup Okulları açıldı
Sınav stresine tiyatro molası
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Masal kahramanları canlandı
Güven’den anlamlı ziyaret
Artık halka hizmet edecek
Öğrencilerin projeleri sergilendi
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Birey VIP açılıyor
Tekli eğitime geçiliyor
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Satranç şöleni başladı
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Nakil başvuruları başladı
Eğitimde iş birliği
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
75.Yıl örnek oldu
DYNED kullananlara ödül
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
23 Nisan coşkusu başladı
Gazipaşa sergide
İnegöl’e Üniversite yok
Elit sınava koştular
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Yarışarak Öğrendiler
Adı üstünde ‘Kalite’
Birey Okulları’nda aşure günü
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Küçükçalık Adliyede
Üstad, şiirleriyle anıldı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Kosova’da tiyatro coşkusu
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
BİLDİM’den büyük başarı
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Satrançta çifte kupa
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Şehidimizin adı yaşatılsın
Birey standına yoğun ilgi
Meslekler fuarı açıldı
Ordumuza miniklerden destek
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Çocuklar sanatla buluşuyor
Karatede şampiyon Kosova
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Okullarda yeni dönem!
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Gazeteciliği öğrendiler
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Gazipaşa’da bilim şenliği
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Okullar hazırlanıyor
Basına teşekkür etkinliği
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
İZKAL’de bilim rüzgârı
Mesleki eğitime yöneldiler
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Keyifli eğitime hazır olun
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
İHMED’den kitap hediyesi
Hayatı öğreniyorlar
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Okyanus başarıyı kutladı
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Öğrencilere burs veriyorlar
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Müzik kursu kayıtları başladı
Mutlu çocukların okulu
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Annelere kahvaltı
Öğrenciler ödüllendirildi
Her okula Polis
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
İnegöl'de bir ilk
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Karne hediyesi fidan
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Kitap okuma evi açıldı
Öğrencilere yasak
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Üniversitede kayıt telaşı
Yaşları küçük marifetleri büyük
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Elit Grup’tan örnek proje
Okula başladılar
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Eğitimciler iftar’da buluştu
Okyanus bursuna yoğun talep
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Hem birinci hem bilinçli okul!
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Okullara personel alınacak
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Ücretsiz Özel Okul
Külliyede spor şenliği
Geleceğiniz Güven’de
‘Benimle Okur Musun?
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
14 kupayla ziyarete geldiler
Büyüklerini unutmadılar
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
6 Lise sınavla alacak
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
British Town ile çağı yakala
Eğitime  “Kalite” desteği
İngilizce alışveriş yaptılar
Okullara personel alınacak
Okyanus başarıyı kutladı
‘Benimle Okur Musun?
Masal kahramanları canlandı
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Üstad, şiirleriyle anıldı
Okullarda yeni dönem!
British Town ile çağı yakala
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
 Atölyeler sınıfa taşındı
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Yılın çevreci okulu seçildi
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Eğitimciler iftar’da buluştu
Naire Çikayeva anısına iftar
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Tematik Lise İtalya’da
Annelere kahvaltı
Kosova’da kitap günleri
Elit sınava koştular
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Güven’den anlamlı ziyaret
İlk karne heyecanı
İMYO’da medya ve iletişim paneli
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Her okula Polis
İnegöl’ün tek okul festivali
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Kosova’da İngilizce yarıştılar
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Geleceğiniz Güven’de
Eğitime  “Kalite” desteği
Ordumuza miniklerden destek
Eğitimde ‘güven’
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
KARNE SEVİNCİ
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Altunkalp anneleri unutmadı
Mutlu çocukların okulu
Yarışarak Öğrendiler
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Mesleki eğitime yöneldiler
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kosova'da Bilim Şenliği
Üniversitede kayıt telaşı
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Birey VIP açılıyor
Müzik kursu kayıtları başladı
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Tekli eğitime geçiliyor
Toplu istifa
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
BİLDİM’den büyük başarı
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Satranç şöleni başladı
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Basına teşekkür etkinliği
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Öğrenciler ödüllendirildi
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Karatede şampiyon Kosova
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
DOĞA meslek öğretiyor
Birey Okulları’nda aşure günü
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Türkiye dereceleriyle döndüler
Öğrencilere burs veriyorlar
Büyüklerini unutmadılar
Adı üstünde ‘Kalite’
Potada Şampiyon Kosova
Külliyede spor şenliği
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
TEOG sonuçları açıklandı
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Birey standına yoğun ilgi
Gazipaşa sergide
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Kodla İnegöl
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Okyanus bursuna yoğun talep
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Okula başladılar
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Küçükçalık Adliyede
Öğrenciler başkanını seçti
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Nakil başvuruları başladı
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
14 kupayla ziyarete geldiler
Meslekler fuarı açıldı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Karne hediyesi fidan
Kosova’da tiyatro coşkusu
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Çocuklar sanatla buluşuyor
Eğitimde iş birliği
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Potanın Şampiyonu Kosova
Kuranı elleriyle okuyacak
İnegöl'de bir ilk
Okulda mescit açıldı
Okullar hazırlanıyor
DOĞA’dan sınav taktikleri
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Elit Grup’tan örnek proje
Okullar eğitime hazır
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
23 Nisan coşkusu başladı