MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

İnegöl’ün ilk özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni de içinde barındıran Özel İnegöl Güven Eğitim Kurumları, 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başladı. Okul Müdürü Hasan Özkılıç, okul hakkında bilgiler verdi.


Geleceğiniz Güven’de

OKUL MÜDÜRÜ HASAN ÖZKILIÇ KİMDİR? ÖNCELİKLE SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

1979 yılında İnegöl’de dünyaya geldim. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde okudum. 2002’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olurken 2003’te de Selçuk Üniversitesinde yine edebiyat öğretmenliği alanında Yüksek Lisansımı tamamladım.

Askerlik sonrası başladığım öğretmenlik hayatım boyunca özel öğretim kurumlarında her kademede görev aldım. Grup dershaneciliği, dershane ve temel lise öğretmenliği, müdürlüğü; çeşitli kolejlerde Ortaokul, Anadolu ve Fen lisesi müdürlüğü gibi görevlerde bulundum.

Bu tecrübe ile İnegöl’de bu sene eğitim hayatına başlayan Özel Güven Anadolu Lisesi veSağlık Meslek Lisesi öğrencilerine sosyal, kültürel, sportif ve akademik alanlarda katkı sağlamak amacıyla dört yıl önce ayrıldığım İnegöl’e geri döndüm.

ÖZEL İNEGÖL GÜVEN EĞİTİM KURUMLARININ KURULUŞ HİKÂYESİNİ PAYLAŞIR MISINIZ?

Okulumuzun sağlık kökenli ve aynı zamanda eğitimci olan yönetim kurulu üyeleri, eğitimin toplumsal gelişimin ve dönüşümün olmazsa olmazı ve en önemlidinamiği olduğunun bilincinde olarak gerek İnegöl gereksede çeşitli Bakanlıklar bünyesinde okul müdürü, Daire Başkanı ve Genel Müdürlük seviyesinde görevler yaparak ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik olarak güçlenmesine katkıda bulunmuşlardır. Bu birikim ve bilinçle İnegöl’deki eğitim alanındaki ihtiyaç ve eksiklikler temel hareket noktaları olmuştur.

İlçede bulunan tek resmi devlet Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin kısıtlı kapasitesi nedeniyle bu alanda eğitim görmek isteyen öğrenciler servis araçları veya yurtlarda kalarak yatılı bir şekilde Bursa ve civarda bulunan özel okullara eğitim görmek zorunda kalmakta, zamanlarının çoğu yollarda servis araçlarında geçmekte, kaza riski ile karşı karşıya kalmaktaydılar. Bu ihtiyaca cevap veren okulumuz; İnegöl’ün ilk ve tek özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesidir.

Bize emanet edilen kıymetli gençlerimizi okulumuzun güvenli fiziki ortamı, uzman eğitimci kadrosu ve değerli velilerimiz ile iş birliği içinde Atatürk ilkelerine bağlı, milli ve manevi değerlere sahip toplum ve kendisi ile barışık özgüven sahibi, araştırmacı, üretken, bilimsel düşünceyi benimsemiş sorumluluk duygusu gelişmiş, planlı ve disiplinli çalışan, çalışma hayatında zorlanmayan, sorunlarını çözebilen, hoşgörü sahibi gençler yetiştirmek amacıyla 4 eğitimcinin bir araya gelmesiyle ortaya konan okul açılma fikri 2017-2018 eğitim öğretim döneminde hayat bulmuş oldu.

MEVCUT VE OKUL KONTENJANI HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Okul binası İnegöl Kozluca yolu üzeri Ertuğrulgazi Mah. Nurhan Sk. No:4 adresinde  4000 metrekare arsa üzerinde 2700 metrekare kapalı alan üzerinde inşa edilen “Özel İnegöl Güven Eğitim Kurumları” çatısı altında Özel İnegöl Güven Anadolu Lisesi ve Özel İnegöl Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak kurulmuştur. Okul binası merkezi bir konumda olup, İnegöl otogarı ve Özdilek alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir

 

Okulumuz bu sene sadece 9. ve 10. sınıf öğrencilerinden oluşan sınırlı bir hedef ile yola çıkmıştır. Bu anlamda Anadolu lisesinde 1, Sağlık Meslek lisesinde de 5 sınıf ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Buradaki temel gaye ticarî anlamda kârlılığı sağlamak değil, ilk yılımızda öğrencilerimize özenli ve verimli bir eğitim ortamı hazırlamaktır.

Önümüzdeki yıllar düşünüldüğünde ise Anadolu lisesinde 144, Sağlık Meslek lisesinde 408; toplamda ise 552öğrencilik kontenjanımız bulunmaktadır.

ÖZEL GÜVEN OKULLARI’NIN FARKI NE OLACAK? VELİLER BU OKULLARI NEDEN TERCİH ETMELİLER?

Okulumuzdaki mesleki laboratuvarlarımızda tüm uygulamalar son teknoloji ile donatılmış, simulatörlü maketler üzerinde yapılmaktatır. Son sınıfta staja başlayacak olan öğrencilerimiz için  300 yataklı Sağlık Bakanlığı İnegöl Devlet Hastanesi ve Özel Cihangir Hastanesi ile mesleki uygulama yapmaları amacıyla 10 (on) yıl süreli protokol imzalanmıştır. Bu protokol ile öğrencilerin teorik derslerin yanında mesleki uygulamalarını ilçe içinde ailelerinin yakınında yapmaları imkanı sağlanmıştır.

Ayrıca okullarımızda isteyen öğrenciler saygın bir meslek için kendilerini geliştirirken üniversite hazırlığı noktasında da başka şahıs veya kurumlara ihtiyaç duymayacak ve tüm öğrencilerimiz okul bünyesinde hazırlıklarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Anadolu lisemizle de akademik alt yapısı güçlü öğrenciler yetiştirmeyi yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuz İngilizce’nin yanında ikinci yabancı dil olarak Almanca da verilmektedir. Okulumuzda öğrenci merkezli, çağdaş eğitim ve öğretim yöntemleri kullanan, gelişmelere açık bir öğretim ortamı oluşturulmuştur. Öğrencilerimiz geniş sınıflar, seçkin eğitim kadrosu, birebir koçluk sistemi ile takip, modern laboratuvarlar, kapalı spor salonu, sportif faaliyetler, yemekhane, teras, kantin, ibadethane, etüt, rehberlik hizmetleri ile her alanda desteklenmektedir.

Ayrıca mevcut arsa alanında yapılması planlanan Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi projelerimizle 3 binadan oluşan bir koleje dönüşme hazırlığı devam etmektedir. 

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİNİZ İŞ HAYATINA NASIL ATILABİLECEKLER?

Meslek lisemizden mezun olan öğrencilerden isteyenler, sağlık sektörü gibi saygın bir alanda çalışma imkânı bulacak, isteyen öğrenciler de Anadolu lisemizden mezun olan arkadaşları gibi arzu ettikleri bir üniversiteye yerleşme fırsatını bulacaklardır.

ÖĞRETMENLERİNİZİ SEÇERKEN UYGULADIĞINIZ KRİTERLER NELER?

Öğretmenlerimizi seçerken öncelikle mesleğini ve öğrencilerini çok sevip onların derdiyle dertlenecek anlayışta olmalarına dikkat ediyoruz. Alanında iyi bir üniversiteden mezun olmuş, özel öğretimde tecrübeye sahip, genç, dinamik, özverili, öğrenci ile kolay iletişim kurabilen yapıda olmak, daha önce çalıştığı kurumların referansı ve örnek ders anlatımı da dikkate alınarak seçilmektedir.

VELİLERİ EĞİTİM SÜRECİNE NASIL DAHİL EDİYORSUNUZ?

Okul olarak velilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Öğrencinin okula geç kalmasından devamsızlığına, ders içi performansından sınav sonuçlarına kadar her detay veli iletişimi ile takip edilmektedir.  Ayrıca her öğrencinin sınıf öğretmeni, rehber öğretmeni dışında yakın takibe alan bir de Koç Öğretmeni bulunmakta ve veli ile sürekli iletişim kurmaktadır. Böylece okul-öğrenci-veli iş birliği sağlanarak çocuklarımızın akademik, sosyal veya özel her problemine çözüm üretilmesiyle velilerimizden olumlu dönüşler almaktayız.

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yılın çevreci okulu seçildi
Okyanus başarıyı kutladı
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Altın Nesil’de matematik coşkusu
DOĞA meslek öğretiyor
Masal kahramanları canlandı
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
En özel Mevlid-i Nebi Programı
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Okyanuslu minikler duygulandırdı
İngilizce alışveriş yaptılar
Kitap okuma evi açıldı
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Eğitimciler iftar’da buluştu
75.Yıl örnek oldu
Öğrencilere burs veriyorlar
İlk karne heyecanı
Okyanus bursuna yoğun talep
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Karatede şampiyon Kosova
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Geleceğiniz Güven’de
Okyanus’tan bursluluk sınavı
23 Nisan coşkusu başladı
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Üstad, şiirleriyle anıldı
Gazipaşa’da bilim şenliği
Kuranı elleriyle okuyacak
Kosova’da kitap günleri
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Nuri Pakdil’in süper çocukları
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Meslekler fuarı açıldı
Adı üstünde ‘Kalite’
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Öğrenciler ödüllendirildi
Her okula Polis
Annelere kahvaltı
Satrançta çifte kupa
Okullarda yeni dönem!
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Gazeteciliği öğrendiler
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Çocuklar sanatla buluşuyor
Güven’den anlamlı ziyaret
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
İZKAL’de bilim rüzgârı
Sokak hayvanlarını unutmadılar
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Masalları oynadılar
DOĞA’dan sınav taktikleri
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Kodla İnegöl
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
‘Kalite’yle kazandılar
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Tematik Lise İtalya’da
Külliyede spor şenliği
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Türkiye dereceleriyle döndüler
Basına teşekkür etkinliği
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Ordumuza miniklerden destek
Eğitimde iş birliği
Tekli eğitime geçiliyor
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Bursa’yı Birey temsil edecek
Yaşları küçük marifetleri büyük
6 Lise sınavla alacak
Üç dilli okuma bayramı
İnegöl'de bir ilk
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Dumlupınar'da bilim şöleni
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Elit mezunlar buluştu
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Bir okul gelir her şey değişir
Okullar hazırlanıyor
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Ücretsiz Özel Okul
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Altın nesil'de kutlama
Büyüklerini unutmadılar
Naire Çikayeva anısına iftar
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Elit sınava koştular
Eğitimde ‘güven’
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
BİLDİM’den büyük başarı
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Keyifli eğitime hazır olun
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Okulda mescit açıldı
Mutlu çocukların okulu
Küçükçalık Adliyede
Karne hediyesi fidan
Potanın Şampiyonu Kosova
ÖSYM'den skandal hata
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
TEOG sonuçları açıklandı
Altunkalp anneleri unutmadı
Bil-Dim’de İngilizce festivali
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Öğrencilere yasak
Potada Şampiyon Kosova
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Mesleki eğitime yöneldiler
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Artık halka hizmet edecek
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
14 kupayla ziyarete geldiler
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
British Town ile çağı yakala
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Eğitime yeni özel okul
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Birey VIP açılıyor
Kosova Koleji’ne bahar geldi
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
FETÖ okulu milletin oldu
Hayatı öğreniyorlar
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Satranç şöleni başladı
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Yarışarak Öğrendiler
 Atölyeler sınıfa taşındı
Birey standına yoğun ilgi
KARNE SEVİNCİ
18 Eylül’e hazırız
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Kosova’da tiyatro coşkusu
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
DYNED kullananlara ödül
‘Benimle Okur Musun?
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
İnegöl’ün tek okul festivali
Eğitime  “Kalite” desteği
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Öğrenciler başkanını seçti
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Bir okul gelir her şey değişir
Kosova'da Bilim Şenliği
Birey Okulları’nda aşure günü
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
İnegöl’e Üniversite yok
Nakil başvuruları başladı
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Sınav stresine tiyatro molası
Hem birinci hem bilinçli okul!
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Elit Grup’tan örnek proje
Şehidimizin adı yaşatılsın
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Kosova Koleji’ne bahar geldi
ÖSYM'den skandal hata
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Bir okul gelir her şey değişir
FETÖ okulu milletin oldu
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Altunkalp anneleri unutmadı
Okyanus bursuna yoğun talep
Bir okul gelir her şey değişir
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Karatede şampiyon Kosova
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
6 Lise sınavla alacak
Kosova’da tiyatro coşkusu
İnegöl’e Üniversite yok
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Masalları oynadılar
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Gazeteciliği öğrendiler
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Naire Çikayeva anısına iftar
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
 Atölyeler sınıfa taşındı
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
KARNE SEVİNCİ
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Gazipaşa’da bilim şenliği
Yaşları küçük marifetleri büyük
Okyanus başarıyı kutladı
Kodla İnegöl
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
BİLDİM’den büyük başarı
Öğrencilere burs veriyorlar
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Eğitimde ‘güven’
75.Yıl örnek oldu
Külliyede spor şenliği
Eğitime yeni özel okul
Hayatı öğreniyorlar
Öğrenciler ödüllendirildi
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Basına teşekkür etkinliği
Elit mezunlar buluştu
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Kitap okuma evi açıldı
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
İlk karne heyecanı
Birey standına yoğun ilgi
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Artık halka hizmet edecek
Yılın çevreci okulu seçildi
18 Eylül’e hazırız
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Tekli eğitime geçiliyor
Eğitimde iş birliği
Öğrenciler başkanını seçti
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Mutlu çocukların okulu
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Üstad, şiirleriyle anıldı
Birey VIP açılıyor
Satrançta çifte kupa
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
‘Kalite’yle kazandılar
Yarışarak Öğrendiler
Tematik Lise İtalya’da
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Nuri Pakdil’in süper çocukları
İZKAL’de bilim rüzgârı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
İngilizce alışveriş yaptılar
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
İnegöl'de bir ilk
Güven’den anlamlı ziyaret
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Potanın Şampiyonu Kosova
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Şehidimizin adı yaşatılsın
Elit Grup’tan örnek proje
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Eğitimciler iftar’da buluştu
Elit sınava koştular
Bursa’yı Birey temsil edecek
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Masal kahramanları canlandı
23 Nisan coşkusu başladı
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Öğrencilere yasak
14 kupayla ziyarete geldiler
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Geleceğiniz Güven’de
Kosova'da Bilim Şenliği
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Kosova’da kitap günleri
Bahçeşehir Koleji açılıyor
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Her okula Polis
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
‘Benimle Okur Musun?
TEOG sonuçları açıklandı
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Kuranı elleriyle okuyacak
DYNED kullananlara ödül
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Küçükçalık Adliyede
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Keyifli eğitime hazır olun
Nakil başvuruları başladı
Potada Şampiyon Kosova
Meslekler fuarı açıldı
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
DOĞA meslek öğretiyor
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Birey Okulları’nda aşure günü
Annelere kahvaltı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
İnegöl’ün tek okul festivali
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Eğitime  “Kalite” desteği
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Satranç şöleni başladı
Dumlupınar'da bilim şöleni
Adı üstünde ‘Kalite’
Okulda mescit açıldı
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Mesleki eğitime yöneldiler
Okyanus'ta Başarı Sezonu
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Karne hediyesi fidan
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Ordumuza miniklerden destek
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Çocuklar sanatla buluşuyor
Türkiye dereceleriyle döndüler
Öğrencilerin projeleri sergilendi
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Sınav stresine tiyatro molası
British Town ile çağı yakala
Okullar hazırlanıyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Okyanuslu öğrenciye özel ödül