MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

İnegöl’ün ilk özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni de içinde barındıran Özel İnegöl Güven Eğitim Kurumları, 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başladı. Okul Müdürü Hasan Özkılıç, okul hakkında bilgiler verdi.


Geleceğiniz Güven’de

OKUL MÜDÜRÜ HASAN ÖZKILIÇ KİMDİR? ÖNCELİKLE SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

1979 yılında İnegöl’de dünyaya geldim. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde okudum. 2002’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olurken 2003’te de Selçuk Üniversitesinde yine edebiyat öğretmenliği alanında Yüksek Lisansımı tamamladım.

Askerlik sonrası başladığım öğretmenlik hayatım boyunca özel öğretim kurumlarında her kademede görev aldım. Grup dershaneciliği, dershane ve temel lise öğretmenliği, müdürlüğü; çeşitli kolejlerde Ortaokul, Anadolu ve Fen lisesi müdürlüğü gibi görevlerde bulundum.

Bu tecrübe ile İnegöl’de bu sene eğitim hayatına başlayan Özel Güven Anadolu Lisesi veSağlık Meslek Lisesi öğrencilerine sosyal, kültürel, sportif ve akademik alanlarda katkı sağlamak amacıyla dört yıl önce ayrıldığım İnegöl’e geri döndüm.

ÖZEL İNEGÖL GÜVEN EĞİTİM KURUMLARININ KURULUŞ HİKÂYESİNİ PAYLAŞIR MISINIZ?

Okulumuzun sağlık kökenli ve aynı zamanda eğitimci olan yönetim kurulu üyeleri, eğitimin toplumsal gelişimin ve dönüşümün olmazsa olmazı ve en önemlidinamiği olduğunun bilincinde olarak gerek İnegöl gereksede çeşitli Bakanlıklar bünyesinde okul müdürü, Daire Başkanı ve Genel Müdürlük seviyesinde görevler yaparak ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik olarak güçlenmesine katkıda bulunmuşlardır. Bu birikim ve bilinçle İnegöl’deki eğitim alanındaki ihtiyaç ve eksiklikler temel hareket noktaları olmuştur.

İlçede bulunan tek resmi devlet Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin kısıtlı kapasitesi nedeniyle bu alanda eğitim görmek isteyen öğrenciler servis araçları veya yurtlarda kalarak yatılı bir şekilde Bursa ve civarda bulunan özel okullara eğitim görmek zorunda kalmakta, zamanlarının çoğu yollarda servis araçlarında geçmekte, kaza riski ile karşı karşıya kalmaktaydılar. Bu ihtiyaca cevap veren okulumuz; İnegöl’ün ilk ve tek özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesidir.

Bize emanet edilen kıymetli gençlerimizi okulumuzun güvenli fiziki ortamı, uzman eğitimci kadrosu ve değerli velilerimiz ile iş birliği içinde Atatürk ilkelerine bağlı, milli ve manevi değerlere sahip toplum ve kendisi ile barışık özgüven sahibi, araştırmacı, üretken, bilimsel düşünceyi benimsemiş sorumluluk duygusu gelişmiş, planlı ve disiplinli çalışan, çalışma hayatında zorlanmayan, sorunlarını çözebilen, hoşgörü sahibi gençler yetiştirmek amacıyla 4 eğitimcinin bir araya gelmesiyle ortaya konan okul açılma fikri 2017-2018 eğitim öğretim döneminde hayat bulmuş oldu.

MEVCUT VE OKUL KONTENJANI HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Okul binası İnegöl Kozluca yolu üzeri Ertuğrulgazi Mah. Nurhan Sk. No:4 adresinde  4000 metrekare arsa üzerinde 2700 metrekare kapalı alan üzerinde inşa edilen “Özel İnegöl Güven Eğitim Kurumları” çatısı altında Özel İnegöl Güven Anadolu Lisesi ve Özel İnegöl Güven Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olarak kurulmuştur. Okul binası merkezi bir konumda olup, İnegöl otogarı ve Özdilek alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir

 

Okulumuz bu sene sadece 9. ve 10. sınıf öğrencilerinden oluşan sınırlı bir hedef ile yola çıkmıştır. Bu anlamda Anadolu lisesinde 1, Sağlık Meslek lisesinde de 5 sınıf ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Buradaki temel gaye ticarî anlamda kârlılığı sağlamak değil, ilk yılımızda öğrencilerimize özenli ve verimli bir eğitim ortamı hazırlamaktır.

Önümüzdeki yıllar düşünüldüğünde ise Anadolu lisesinde 144, Sağlık Meslek lisesinde 408; toplamda ise 552öğrencilik kontenjanımız bulunmaktadır.

ÖZEL GÜVEN OKULLARI’NIN FARKI NE OLACAK? VELİLER BU OKULLARI NEDEN TERCİH ETMELİLER?

Okulumuzdaki mesleki laboratuvarlarımızda tüm uygulamalar son teknoloji ile donatılmış, simulatörlü maketler üzerinde yapılmaktatır. Son sınıfta staja başlayacak olan öğrencilerimiz için  300 yataklı Sağlık Bakanlığı İnegöl Devlet Hastanesi ve Özel Cihangir Hastanesi ile mesleki uygulama yapmaları amacıyla 10 (on) yıl süreli protokol imzalanmıştır. Bu protokol ile öğrencilerin teorik derslerin yanında mesleki uygulamalarını ilçe içinde ailelerinin yakınında yapmaları imkanı sağlanmıştır.

Ayrıca okullarımızda isteyen öğrenciler saygın bir meslek için kendilerini geliştirirken üniversite hazırlığı noktasında da başka şahıs veya kurumlara ihtiyaç duymayacak ve tüm öğrencilerimiz okul bünyesinde hazırlıklarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Anadolu lisemizle de akademik alt yapısı güçlü öğrenciler yetiştirmeyi yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuz İngilizce’nin yanında ikinci yabancı dil olarak Almanca da verilmektedir. Okulumuzda öğrenci merkezli, çağdaş eğitim ve öğretim yöntemleri kullanan, gelişmelere açık bir öğretim ortamı oluşturulmuştur. Öğrencilerimiz geniş sınıflar, seçkin eğitim kadrosu, birebir koçluk sistemi ile takip, modern laboratuvarlar, kapalı spor salonu, sportif faaliyetler, yemekhane, teras, kantin, ibadethane, etüt, rehberlik hizmetleri ile her alanda desteklenmektedir.

Ayrıca mevcut arsa alanında yapılması planlanan Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi projelerimizle 3 binadan oluşan bir koleje dönüşme hazırlığı devam etmektedir. 

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİNİZ İŞ HAYATINA NASIL ATILABİLECEKLER?

Meslek lisemizden mezun olan öğrencilerden isteyenler, sağlık sektörü gibi saygın bir alanda çalışma imkânı bulacak, isteyen öğrenciler de Anadolu lisemizden mezun olan arkadaşları gibi arzu ettikleri bir üniversiteye yerleşme fırsatını bulacaklardır.

ÖĞRETMENLERİNİZİ SEÇERKEN UYGULADIĞINIZ KRİTERLER NELER?

Öğretmenlerimizi seçerken öncelikle mesleğini ve öğrencilerini çok sevip onların derdiyle dertlenecek anlayışta olmalarına dikkat ediyoruz. Alanında iyi bir üniversiteden mezun olmuş, özel öğretimde tecrübeye sahip, genç, dinamik, özverili, öğrenci ile kolay iletişim kurabilen yapıda olmak, daha önce çalıştığı kurumların referansı ve örnek ders anlatımı da dikkate alınarak seçilmektedir.

VELİLERİ EĞİTİM SÜRECİNE NASIL DAHİL EDİYORSUNUZ?

Okul olarak velilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Öğrencinin okula geç kalmasından devamsızlığına, ders içi performansından sınav sonuçlarına kadar her detay veli iletişimi ile takip edilmektedir.  Ayrıca her öğrencinin sınıf öğretmeni, rehber öğretmeni dışında yakın takibe alan bir de Koç Öğretmeni bulunmakta ve veli ile sürekli iletişim kurmaktadır. Böylece okul-öğrenci-veli iş birliği sağlanarak çocuklarımızın akademik, sosyal veya özel her problemine çözüm üretilmesiyle velilerimizden olumlu dönüşler almaktayız.

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Bir okul gelir her şey değişir
KARNE SEVİNCİ
Yarışarak Öğrendiler
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Nakil başvuruları başladı
ÖSYM'den skandal hata
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Birey standına yoğun ilgi
Altın nesil'de kutlama
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Her okula Polis
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Kosova’da kitap günleri
Öğrenciler başkanını seçti
Okyanus bursuna yoğun talep
Gazipaşa’da bilim şenliği
Satranç şöleni başladı
Çocuklar sanatla buluşuyor
FETÖ okulu milletin oldu
Üç dilli okuma bayramı
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Eğitimde iş birliği
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Yaşları küçük marifetleri büyük
Üstad, şiirleriyle anıldı
Eğitime yeni özel okul
Karne hediyesi fidan
Adı üstünde ‘Kalite’
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Masal kahramanları canlandı
Keyifli eğitime hazır olun
Naire Çikayeva anısına iftar
Meslekler fuarı açıldı
Elit mezunlar buluştu
Tekli eğitime geçiliyor
Türkiye dereceleriyle döndüler
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Gazeteciliği öğrendiler
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
İnegöl’ün tek okul festivali
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
İnegöl'de bir ilk
Öğrenciler ödüllendirildi
Kitap okuma evi açıldı
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
TEOG sonuçları açıklandı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Okulda mescit açıldı
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Potanın Şampiyonu Kosova
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Okullar hazırlanıyor
Yılın çevreci okulu seçildi
Külliyede spor şenliği
‘Kalite’yle kazandılar
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Ordumuza miniklerden destek
Öğrencilere burs veriyorlar
Mesleki eğitime yöneldiler
DOĞA meslek öğretiyor
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
DOĞA’dan sınav taktikleri
Geleceğiniz Güven’de
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Elit Grup’tan örnek proje
Okyanus başarıyı kutladı
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Küçükçalık Adliyede
Annelere kahvaltı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Büyüklerini unutmadılar
DYNED kullananlara ödül
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Hem birinci hem bilinçli okul!
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Elit sınava koştular
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Ücretsiz Özel Okul
İngilizce alışveriş yaptılar
 Atölyeler sınıfa taşındı
Artık halka hizmet edecek
6 Lise sınavla alacak
75.Yıl örnek oldu
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Masalları oynadılar
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
14 kupayla ziyarete geldiler
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Dumlupınar'da bilim şöleni
Kosova'da Bilim Şenliği
İnegöl’e Üniversite yok
Miniklerden yerel markalara ziyaret
‘Benimle Okur Musun?
İZKAL’de bilim rüzgârı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Altunkalp anneleri unutmadı
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Bursa’yı Birey temsil edecek
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Bil-Dim’de İngilizce festivali
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Satrançta çifte kupa
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Eğitimciler iftar’da buluştu
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Kodla İnegöl
Sınav stresine tiyatro molası
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
18 Eylül’e hazırız
Kosova’da tiyatro coşkusu
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Güven’den anlamlı ziyaret
Okullarda yeni dönem!
BİLDİM’den büyük başarı
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
İlk karne heyecanı
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Tematik Lise İtalya’da
Basına teşekkür etkinliği
Birey Okulları’nda aşure günü
Eğitimde ‘güven’
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Kuranı elleriyle okuyacak
Hayatı öğreniyorlar
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
En özel Mevlid-i Nebi Programı
23 Nisan coşkusu başladı
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Eğitime  “Kalite” desteği
Karatede şampiyon Kosova
Öğrencilere yasak
Şehidimizin adı yaşatılsın
Mutlu çocukların okulu
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Potada Şampiyon Kosova
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
En özel Mevlid-i Nebi Programı
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Her okula Polis
Türkiye dereceleriyle döndüler
Mutlu çocukların okulu
Yaşları küçük marifetleri büyük
23 Nisan coşkusu başladı
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Çocuklar sanatla buluşuyor
Okyanus başarıyı kutladı
İnegöl'de bir ilk
BİLDİM’den büyük başarı
Okullar hazırlanıyor
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Eğitime  “Kalite” desteği
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Okullarda yeni dönem!
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Bahçeşehir Koleji açılıyor
14 kupayla ziyarete geldiler
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Altın nesil'de kutlama
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Meslekler fuarı açıldı
Ücretsiz Özel Okul
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Tematik Lise İtalya’da
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Elit sınava koştular
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Öğrenciler ödüllendirildi
Kitap okuma evi açıldı
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Dumlupınar'da bilim şöleni
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Potanın Şampiyonu Kosova
FETÖ okulu milletin oldu
Masalları oynadılar
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Kosova’da kitap günleri
Nakil başvuruları başladı
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Ordumuza miniklerden destek
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Adı üstünde ‘Kalite’
Gazeteciliği öğrendiler
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
6 Lise sınavla alacak
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Basına teşekkür etkinliği
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Birey Okulları’nda aşure günü
Okulda mescit açıldı
DYNED kullananlara ödül
Öğrencilere burs veriyorlar
Büyüklerini unutmadılar
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Mesleki eğitime yöneldiler
Öğrencilere yasak
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
KARNE SEVİNCİ
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
DOĞA’dan sınav taktikleri
Keyifli eğitime hazır olun
Şehidimizin adı yaşatılsın
Karatede şampiyon Kosova
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
18 Eylül’e hazırız
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
75.Yıl örnek oldu
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
DOĞA meslek öğretiyor
İMYO’da medya ve iletişim paneli
İnegöl’e Üniversite yok
‘Benimle Okur Musun?
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Hem birinci hem bilinçli okul!
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Naire Çikayeva anısına iftar
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Masal kahramanları canlandı
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Kosova’da tiyatro coşkusu
Güven’den anlamlı ziyaret
Yılın çevreci okulu seçildi
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Okyanus’tan bursluluk sınavı
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Eğitime yeni özel okul
İnegöl’ün tek okul festivali
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Annelere kahvaltı
Okyanus bursuna yoğun talep
Üstad, şiirleriyle anıldı
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Bursa’yı Birey temsil edecek
ÖSYM'den skandal hata
Potada Şampiyon Kosova
İngilizce alışveriş yaptılar
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Eğitimciler iftar’da buluştu
Satrançta çifte kupa
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Yarışarak Öğrendiler
İlk karne heyecanı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Altunkalp anneleri unutmadı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Küçükçalık Adliyede
Eğitimde ‘güven’
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Bir okul gelir her şey değişir
Satranç şöleni başladı
Artık halka hizmet edecek
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Külliyede spor şenliği
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Kodla İnegöl
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Öğrenciler başkanını seçti
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Karne hediyesi fidan
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Sınav stresine tiyatro molası
Elit mezunlar buluştu
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Birey standına yoğun ilgi
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Hayatı öğreniyorlar
TEOG sonuçları açıklandı
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
İZKAL’de bilim rüzgârı
Tekli eğitime geçiliyor
 Atölyeler sınıfa taşındı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Eğitimde iş birliği
Elit Grup’tan örnek proje
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Kosova'da Bilim Şenliği
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
‘Kalite’yle kazandılar
Kuranı elleriyle okuyacak
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Üç dilli okuma bayramı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Gazipaşa’da bilim şenliği
Geleceğiniz Güven’de
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi

Yorum Bırak