MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

Öğrenciler başkanlarını seçti... ( Yonetici )

Uzun yıllar dershanecilik deneyimi bulunan eğitimciler tarafından kurulan Elit Grup Okulları, anaokulu, ilkokul ve ortaokulu bünyesinde bulunduran 19 derslikli okulun açılışını yaptı.


Elit Grup Okulları açıldı

BİR YUNUS NEDEN YETİŞMESİN?

Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde hizmet verecek okulun açılışı, yoğun katılımla yapıldı. Tarihi mehterin mini konseriyle başlayan açılışta, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

 

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle devam eden programda konuşan Elit Grup Okulları Müdürü Özdemir Varol, “İlime ve bilime ulaşan yol insanı sevmekten geçer. Niçin olmasın dedik. Bu sıralardan bir Yunus neden yetişmesin. Her çocuğun içinde bir dahi saklıdır. Üstün yetenekli çocuk sayısı Türkiye’de dünyanın çocuklarının içinde %2-3’tür. Türkiye’de tahmin edilen 650 bindir.”

 

“Üzülerek belirtmeliyim ki bu çocuklar zamanında keşfedilemez ise her yıl yüzde 2 civarında zeka seviyesi azalmaktadır. Üstün yetenek sadece tek bir alanda imkansızdır. Elit Grup Okulları olarak profesyonel atölye ve kulüpler ise bu dâhiyi keşfetmeyi hedefledik. Deney atölyesi, Sosyal bilimler atölyesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi, yabancı dil atölyesi, zeka ve bilişim inovasyon atölyeleri ile bu dâhiyi keşfetmeyi hedefledik.”

 

AKTİF EĞİTİM MODÜLÜ

“Kendi modülümüzü oluşturduk. Biz bu modüle aktif eğitim modülü dedik. Bu modülü akademik, ahlaki, sosyo-kültürel, bedensel ve psikomotor gelişimi üzerinde temellendirdik. Elit grup okulları olarak zilsiz eğitim modelini tasarladık. Çocuk teneffüsü ödül dersi bir ceza olarak görmesinin dışına çıkardık. Aynı zamanda, zamanı yönetme becerisi kazandırmayı hedefledik. Bu okulda çocuk oyunları ders olarak verilir.”

 

“Teknolojinin getirdiği en büyük eksiklerden biri iletişim becerilerinin yetersizliğidir. Elit grup okulları eğitici oyunlar ile çocuğun iletişim, yardımlaşma ve dayanışma kavramlarını kazanmalarını hedefledik. Çocuğun sağlığı, sağlıklı büyümesi zeka gelişiminin sağlıklı gerçekleşmesi önemlidir. Elit grup okulları olarak kantinsiz okul projesi ile çocuğun helal gıda ve sağlıklı gıdalar ile beslenmesini temenni ettik.”

“YÜZÜMÜZ VE YÖNÜMÜZ GELECEĞE DÖNÜKTÜR”

“Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Bu okulda sınıfa numara verilmez. Milli ve manevi değerlerini bilen sahip çıkan, ecdadını bilen ve sahip çıkan nesiller hedefledik. Elit Grup Okulları olarak ilkleri gerçekleştirmeye kararlıyız. Yüzümüz ve yönümüz geleceğe dönüktür. ‘PISA’ daha anlaşılır olarak matematik okuryazarlığını tüm sınıflarda ders olarak aldık.”

 

“Düşünen, düşünmeyi bilen gençler yetiştirmeyi hedef edindik. Ödevsiz eğitim ve çocuğun sağlıklı bir ortamda ödevi ceza olarak gören değil gereklilik olarak gören bir nesli hedefledik. Ödev saatlerini tasarlayıp, tekrar edilmesi gerekenin eve gönderilmesini gereği ile öğretmenleri eşliğinde görev yapmalarını sağlamayı temenni ediyoruz. Z kütüphane diye adlandırılan içerisinde internet ve dijital kitapları olan, öğrenciye dilediği zaman destek vererek zenginleştirilmiş kütüphane kavramı okulumuzda hayat buluyor.”

 

“Sosyal okul; eğitimin sadece sınıf içinden ibaret olmadığının farkındayız. Hayat boyu, hayatın içinde olmayı hedefleyen Elit grup okulları sosyal bir okul olmayı hedeflemektedir. Sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık oluşturmayı hedef ve ilke edinmiştir. Elit grup okulları üreten bir okul olmayı hedeflemektedir.”

 

“E-Twining, Erasmus ve Tübitak projelerine aktif katılım sağlamayı amaç edinip, yerel ve genel projelerle yeniliklere açık olmayı temel ilke edinir. Yabancı dil eğitimine ayrıca önem verip, dil atölyesi tasarlamış İngilizce dışında Almanca ve Arapça dil eğitimi vermeyi hedefler. Ayrıca okulumuz, Cambrich sınav merkezi olma özelliğini de taşımaktadır.”

 

7’DEN 70’E OKUL PROJESİ

 “Kuran ve siyer atölyesi. Eğitim koçluğu. Biz bir hayal kurduk, hayallerimizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda sizlerle ile yan yana olmaktan, el ele tutuşmaktan asla çekinmiyoruz. 7’den 70’e okul projemizle atölye ve kulüplerimizi velilerimize de açmaktan haklı gurur duyuyoruz. Temennimiz odur ki; İnegöl’e okulculuk ve eğitim anlamında çok şey katacağız. Çıktığımız kutlu yolda sizlerle birlikte yürümenin haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

 

Elit Grup Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bostancı ise “Amacımız insan hayatının önemli bir basamağı olan okul dönemi için güven ve sevgi yollu bir eğitim çemberi oluşturarak öğrencilerimizin kendi potansiyelini gerçekleştirebilecekleri özgür, yaratıcı ve kaliteli bir ortamda eğitim vermek. Güven duydukları bir ortamda eğitim almalarını sağlayarak özgüveni yüksek, çağdaş, kültürlü ve yeniliklere açık kendi örf, adet ve değerlerimize bağlı sorumluluk sahibi bir nesil ve her türlü teknolojiyle donanımla bezenmiş eğitim kurumlarımızda yenilikleri keşfedecek bireyler yetiştirmek esas hedefimizdir.”

 

“Bu düsturla yola çıktık. 2010 yılından beri Elit Grup ailesi olarak İnegöl halkımızdan aldığımız destekle kurumumuzu emin adımlarla hep ileriye taşıdık. 2018-2019 eğitim-öğretim yılı için hazırladığımız bu binamızda 1 derslik anaokulu, 8 derslik ilkokul, 10 derslik ortaokul olmak üzere 19 dersliğimizle hizmete açılıyoruz.”

 

“Bu dersliğimizin 2 tanesini sosyal bilimler ve İngilizce atölyesi olarak tasarladık. Bunun yanında laboratuarlarımız, atölyelerimiz, kütüphanemiz, çok amaçlı salonumuz ve spor aktiviteleri için iki tane salonumuz bulunmaktadır. Sınıf mevcutlarımızı da en fazla 18 öğrenci sınırlayarak rahat ve ferah bir ortamda ders yapmalarını sağladık. Okulumuzun yapımında desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.” dedi.

 

Okulun karanlığa ışık tutan bir kurum olduğunun altını çizen Elit Grup Okulları Onursal Başkanı Hulusi Gümüş, “İstikbalimizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştiği bir yuvadır okul. Okul; karanlığa ışık tutan bir kurumdur. Bu kurumun açılışı ayrı bir önem arz etmektedir. Size katılımızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepimiz biliyoruz ki bugün bilgiye ulaşmak çok kolay. Ancak bu bilgilerin hangisinin doğru, hangisinin yanlış olduğunu herhalde okula yeni başlayan çocuklar anlamıyor.”

 

“Onun için okullarımızın önemi bu yıllarda bu çağda biraz daha önem kazanmış durumda. Onun için diyoruz ki okul tek başına öğrencinin yetiştirilmesinde başarılı olamıyor. Yapılacak şey, devlet kurum kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve özellikle anne babaların mutlaka okula yardım etmesi gerekir.”

 

 

VELİLER EĞİTİMİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI

“Okullar açıldığında veliler, iyi öğretmenin ve iyi okulun peşine düşerler. Saygı değer veliler şunu bilin ki öğretmenler de iyi veli ister. İyi ve duyarlı anne baba istiyor. Çocuklarınızı seviyorsanız, lütfen öğretmenleri ve eğitim kurumlarını yalnız bırakmayın. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

 

2018-2019 eğitim öğretim yılının 17 Eylül’de başlayacağını anımsatan İlçe Milli Eğitim Fatih Bilican, “Özel bir okulumuzun açılışını yapıyoruz. Özel okullarımızın çoğalmasından ayrıca memnun oluyoruz. Çünkü özel okullarımızın sayısı ne kadar artarsa eğitimde kalite o kadar artar. Bütün kötülüklerin anası cehalettir. Cehaletin düşmanı ise ilimdir, bilgidir. İlim sahibi olmaktır. Memleketimizin gelişmesi için yetişmiş insanlara ihtiyacımız var” dedi.

 

Son olarak konuşan Kaymakam Ali Akça ise “Her anne baba iyi bir öğretmen ister. Öğretmenlerde iyi veliler ister. Öğrenci, veli, öğretmen bir araya gelirse eğitim bir anlam ifade eder. Eğitim, toplumu geliştiren ve değiştiren topluma refah kazandıran bir hale gelir. Eğitim, yarınlarımızı şekillendiren, yarınlarımızı oluşturan değerlerin üstlendiği bir alandır.”

 

“Geleceğimizi şekillendirmek için elimizdeki tek araç eğitimdir. Eğitim yolunda atmamız gerek çok adımlar olduğunu düşünüyorum. Eğitimin niteliği de çok önemli. Bu okulda inşallah hem ülkesine hem de milletine aşık evrensel değerlerle harmanlanmış gençlerimiz yetişir.” dedi.

 

Konuşmaların ardından kurdele kesimiyle okulun açılışı yapıldı.

 

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Birey VIP açılıyor
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Naire Çikayeva anısına iftar
İnegöl'de bir ilk
23 Nisan coşkusu başladı
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Okyanus Öğretmenleri’nin en mutlu günü
 Atölyeler sınıfa taşındı
Sınav stresine tiyatro molası
Hayatı öğreniyorlar
Öğrencilere yasak
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Ücretsiz Özel Okul
Tematik Lise İtalya’da
Okullar hazırlanıyor
Çocuklar sanatla buluşuyor
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Yarışarak Öğrendiler
Büyüklerini unutmadılar
Gazeteciliği öğrendiler
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Yılın çevreci okulu seçildi
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
British Town ile çağı yakala
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Basına teşekkür etkinliği
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Eğitimde iş birliği
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Küçükçalık Adliyede
Kosova’da kitap günleri
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Okyanus’a taze kan
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Öğrenciler başkanlarını seçti
Üniversitede kayıt telaşı
Bir okul gelir her şey değişir
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Adı üstünde ‘Kalite’
Dumlupınar'da bilim şöleni
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Çeyrek asırlık buluşma
Kardeşlerini unutmadılar
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Ortaokul’a Zarafet geliyor
‘Benimle Okur Musun?
TEOG sonuçları açıklandı
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
İnegöl’e Üniversite yok
DOĞA meslek öğretiyor
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Kosova’da tiyatro coşkusu
Okulda mescit açıldı
Okullara personel alınacak
Eğitimciler iftar’da buluştu
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Bilimsel projelerle Show yaptılar
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
İZKAL’de bilim rüzgârı
Öğrenciler Başkanı seçtiler
Birey standına yoğun ilgi
Karatede şampiyon Kosova
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
BİLDİM’de ingilizce festıvali
18 Eylül’e hazırız
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Bursa’yı Birey temsil edecek
FETÖ okulu milletin oldu
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Satrançta çifte kupa
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Elit mezunlar buluştu
ÖSYM'den skandal hata
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Eğitimde ‘güven’
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kosova Koleji Başkanını seçti
İslam İlmihali hediye geldi
Mesleki eğitime yöneldiler
Keyifli eğitime hazır olun
6 Lise sınavla alacak
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Nakil başvuruları başladı
Haftanın Matematikçilerini seçti
DYNED kullananlara ödül
Özdilek tecrübelerini paylaştı
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Öğrencilere burs veriyorlar
Okulda ahşap oyuncak üreteceğiz
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Kitap okuma evi açıldı
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Her okula Polis
Okula başladılar
Geleceğiniz Güven’de
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Okyanus bursuna yoğun talep
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Eğitime  “Kalite” desteği
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Külliyede spor şenliği
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Derse maskeyle girdiler
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Altınnesil Üniversiteyi gezdi
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Okyanus başarıyı kutladı
Mutlu çocukların okulu
 Englısh Inn Dil Okulu açıldı
Ordumuza miniklerden destek
Öğrenciler ödüllendirildi
Toplu istifa
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Okyanus Koleji’nde Satranç Turnuvası
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Yaşları küçük marifetleri büyük
Bu okulda tamirci yetişiyor
KARNE SEVİNCİ
Birey Okulları’nda aşure günü
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Annelere kahvaltı
Okullarda yeni dönem!
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
DOĞA’dan sınav taktikleri
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Çocuklar da haklarını bilmeli
Potanın Şampiyonu Kosova
Tekli eğitime geçiliyor
Okullar eğitime hazır
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Altın nesil'de kutlama
İnegöl’ün tek okul festivali
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Artık halka hizmet edecek
Bahçeşehir Koleji açılıyor
BİLDİM’den büyük başarı
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Eğitime yeni özel okul
Potada Şampiyon Kosova
Öğrenciler başkanını seçti
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Öğrencilerin projeleri sergilendi
14 kupayla ziyarete geldiler
Meslekler fuarı açıldı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Vehbi Koç okuyor
Gazipaşa sergide
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
İHMED’den kitap hediyesi
Masal kahramanları canlandı
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Annelerine mektup gönderdiler
İlk karne heyecanı
Okullara el uzatıyorlar
Karne hediyesi fidan
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Kosova'da Bilim Şenliği
Bir okul gelir her şey değişir
Kantinler denetimden geçti
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
75.Yıl örnek oldu
İnegöl sıralamada yok
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Üç dilli okuma bayramı
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Elitli öğrencilerden Bursa çıkarması
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Engelleri aşıp yeşil sahalara indiler
Elit Grup’tan örnek proje
Müzik kursu kayıtları başladı
Başkan’dan öğrencilere sürpriz ziyaret
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Eğitime ‘Akademik Lise’
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Eğitime yeni okul
Okuma-yazma günü kutlandı
Kodla İnegöl
Masalları oynadılar
İngilizce alışveriş yaptılar
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
İnegöl’ün yeni okulu hazır
Elit sınava koştular
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Türkiye dereceleriyle döndüler
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
‘Kalite’yle kazandılar
Satranç şöleni başladı
Altunkalp anneleri unutmadı
Kuranı elleriyle okuyacak
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Şehidimizin adı yaşatılsın
Birey’de Cumhuriyet Coşkusu
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
İlmeklerle köprü ördüler
Üstad, şiirleriyle anıldı
Kosova’da Kızılay haftası
Öğrencilere Çanakkale menüsü
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Elit Grup Okulları açıldı
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Güven’den anlamlı ziyaret
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Gazipaşa’da bilim şenliği
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Öğrenciler ödüllendirildi
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Okyanus bursuna yoğun talep
Masal kahramanları canlandı
Birey Okulları’nda aşure günü
Elit mezunlar buluştu
‘Kalite’yle kazandılar
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Altunkalp anneleri unutmadı
Eğitime ‘Akademik Lise’
Kardeşlerini unutmadılar
KARNE SEVİNCİ
Okyanus’tan bursluluk sınavı
 Atölyeler sınıfa taşındı
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Üç dilli okuma bayramı
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
BİLDİM’de ingilizce festıvali
Yaşları küçük marifetleri büyük
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Ücretsiz Özel Okul
Okullara personel alınacak
Yarışarak Öğrendiler
Okyanus'ta Başarı Sezonu
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Karne hediyesi fidan
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
İnegöl’ün yeni okulu hazır
Geleceğiniz Güven’de
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Çocuklar sanatla buluşuyor
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Türkiye dereceleriyle döndüler
İnegöl'de bir ilk
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Öğrencilere yasak