MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

Uzun yıllar dershanecilik deneyimi bulunan eğitimciler tarafından kurulan Elit Grup Okulları, anaokulu, ilkokul ve ortaokulu bünyesinde bulunduran 19 derslikli okulun açılışını yaptı.


Elit Grup Okulları açıldı

BİR YUNUS NEDEN YETİŞMESİN?

Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde hizmet verecek okulun açılışı, yoğun katılımla yapıldı. Tarihi mehterin mini konseriyle başlayan açılışta, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

 

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle devam eden programda konuşan Elit Grup Okulları Müdürü Özdemir Varol, “İlime ve bilime ulaşan yol insanı sevmekten geçer. Niçin olmasın dedik. Bu sıralardan bir Yunus neden yetişmesin. Her çocuğun içinde bir dahi saklıdır. Üstün yetenekli çocuk sayısı Türkiye’de dünyanın çocuklarının içinde %2-3’tür. Türkiye’de tahmin edilen 650 bindir.”

 

“Üzülerek belirtmeliyim ki bu çocuklar zamanında keşfedilemez ise her yıl yüzde 2 civarında zeka seviyesi azalmaktadır. Üstün yetenek sadece tek bir alanda imkansızdır. Elit Grup Okulları olarak profesyonel atölye ve kulüpler ise bu dâhiyi keşfetmeyi hedefledik. Deney atölyesi, Sosyal bilimler atölyesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi, yabancı dil atölyesi, zeka ve bilişim inovasyon atölyeleri ile bu dâhiyi keşfetmeyi hedefledik.”

 

AKTİF EĞİTİM MODÜLÜ

“Kendi modülümüzü oluşturduk. Biz bu modüle aktif eğitim modülü dedik. Bu modülü akademik, ahlaki, sosyo-kültürel, bedensel ve psikomotor gelişimi üzerinde temellendirdik. Elit grup okulları olarak zilsiz eğitim modelini tasarladık. Çocuk teneffüsü ödül dersi bir ceza olarak görmesinin dışına çıkardık. Aynı zamanda, zamanı yönetme becerisi kazandırmayı hedefledik. Bu okulda çocuk oyunları ders olarak verilir.”

 

“Teknolojinin getirdiği en büyük eksiklerden biri iletişim becerilerinin yetersizliğidir. Elit grup okulları eğitici oyunlar ile çocuğun iletişim, yardımlaşma ve dayanışma kavramlarını kazanmalarını hedefledik. Çocuğun sağlığı, sağlıklı büyümesi zeka gelişiminin sağlıklı gerçekleşmesi önemlidir. Elit grup okulları olarak kantinsiz okul projesi ile çocuğun helal gıda ve sağlıklı gıdalar ile beslenmesini temenni ettik.”

“YÜZÜMÜZ VE YÖNÜMÜZ GELECEĞE DÖNÜKTÜR”

“Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek verilmektedir. Bu okulda sınıfa numara verilmez. Milli ve manevi değerlerini bilen sahip çıkan, ecdadını bilen ve sahip çıkan nesiller hedefledik. Elit Grup Okulları olarak ilkleri gerçekleştirmeye kararlıyız. Yüzümüz ve yönümüz geleceğe dönüktür. ‘PISA’ daha anlaşılır olarak matematik okuryazarlığını tüm sınıflarda ders olarak aldık.”

 

“Düşünen, düşünmeyi bilen gençler yetiştirmeyi hedef edindik. Ödevsiz eğitim ve çocuğun sağlıklı bir ortamda ödevi ceza olarak gören değil gereklilik olarak gören bir nesli hedefledik. Ödev saatlerini tasarlayıp, tekrar edilmesi gerekenin eve gönderilmesini gereği ile öğretmenleri eşliğinde görev yapmalarını sağlamayı temenni ediyoruz. Z kütüphane diye adlandırılan içerisinde internet ve dijital kitapları olan, öğrenciye dilediği zaman destek vererek zenginleştirilmiş kütüphane kavramı okulumuzda hayat buluyor.”

 

“Sosyal okul; eğitimin sadece sınıf içinden ibaret olmadığının farkındayız. Hayat boyu, hayatın içinde olmayı hedefleyen Elit grup okulları sosyal bir okul olmayı hedeflemektedir. Sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık oluşturmayı hedef ve ilke edinmiştir. Elit grup okulları üreten bir okul olmayı hedeflemektedir.”

 

“E-Twining, Erasmus ve Tübitak projelerine aktif katılım sağlamayı amaç edinip, yerel ve genel projelerle yeniliklere açık olmayı temel ilke edinir. Yabancı dil eğitimine ayrıca önem verip, dil atölyesi tasarlamış İngilizce dışında Almanca ve Arapça dil eğitimi vermeyi hedefler. Ayrıca okulumuz, Cambrich sınav merkezi olma özelliğini de taşımaktadır.”

 

7’DEN 70’E OKUL PROJESİ

 “Kuran ve siyer atölyesi. Eğitim koçluğu. Biz bir hayal kurduk, hayallerimizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda sizlerle ile yan yana olmaktan, el ele tutuşmaktan asla çekinmiyoruz. 7’den 70’e okul projemizle atölye ve kulüplerimizi velilerimize de açmaktan haklı gurur duyuyoruz. Temennimiz odur ki; İnegöl’e okulculuk ve eğitim anlamında çok şey katacağız. Çıktığımız kutlu yolda sizlerle birlikte yürümenin haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

 

Elit Grup Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bostancı ise “Amacımız insan hayatının önemli bir basamağı olan okul dönemi için güven ve sevgi yollu bir eğitim çemberi oluşturarak öğrencilerimizin kendi potansiyelini gerçekleştirebilecekleri özgür, yaratıcı ve kaliteli bir ortamda eğitim vermek. Güven duydukları bir ortamda eğitim almalarını sağlayarak özgüveni yüksek, çağdaş, kültürlü ve yeniliklere açık kendi örf, adet ve değerlerimize bağlı sorumluluk sahibi bir nesil ve her türlü teknolojiyle donanımla bezenmiş eğitim kurumlarımızda yenilikleri keşfedecek bireyler yetiştirmek esas hedefimizdir.”

 

“Bu düsturla yola çıktık. 2010 yılından beri Elit Grup ailesi olarak İnegöl halkımızdan aldığımız destekle kurumumuzu emin adımlarla hep ileriye taşıdık. 2018-2019 eğitim-öğretim yılı için hazırladığımız bu binamızda 1 derslik anaokulu, 8 derslik ilkokul, 10 derslik ortaokul olmak üzere 19 dersliğimizle hizmete açılıyoruz.”

 

“Bu dersliğimizin 2 tanesini sosyal bilimler ve İngilizce atölyesi olarak tasarladık. Bunun yanında laboratuarlarımız, atölyelerimiz, kütüphanemiz, çok amaçlı salonumuz ve spor aktiviteleri için iki tane salonumuz bulunmaktadır. Sınıf mevcutlarımızı da en fazla 18 öğrenci sınırlayarak rahat ve ferah bir ortamda ders yapmalarını sağladık. Okulumuzun yapımında desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.” dedi.

 

Okulun karanlığa ışık tutan bir kurum olduğunun altını çizen Elit Grup Okulları Onursal Başkanı Hulusi Gümüş, “İstikbalimizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştiği bir yuvadır okul. Okul; karanlığa ışık tutan bir kurumdur. Bu kurumun açılışı ayrı bir önem arz etmektedir. Size katılımızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepimiz biliyoruz ki bugün bilgiye ulaşmak çok kolay. Ancak bu bilgilerin hangisinin doğru, hangisinin yanlış olduğunu herhalde okula yeni başlayan çocuklar anlamıyor.”

 

“Onun için okullarımızın önemi bu yıllarda bu çağda biraz daha önem kazanmış durumda. Onun için diyoruz ki okul tek başına öğrencinin yetiştirilmesinde başarılı olamıyor. Yapılacak şey, devlet kurum kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve özellikle anne babaların mutlaka okula yardım etmesi gerekir.”

 

 

VELİLER EĞİTİMİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI

“Okullar açıldığında veliler, iyi öğretmenin ve iyi okulun peşine düşerler. Saygı değer veliler şunu bilin ki öğretmenler de iyi veli ister. İyi ve duyarlı anne baba istiyor. Çocuklarınızı seviyorsanız, lütfen öğretmenleri ve eğitim kurumlarını yalnız bırakmayın. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

 

2018-2019 eğitim öğretim yılının 17 Eylül’de başlayacağını anımsatan İlçe Milli Eğitim Fatih Bilican, “Özel bir okulumuzun açılışını yapıyoruz. Özel okullarımızın çoğalmasından ayrıca memnun oluyoruz. Çünkü özel okullarımızın sayısı ne kadar artarsa eğitimde kalite o kadar artar. Bütün kötülüklerin anası cehalettir. Cehaletin düşmanı ise ilimdir, bilgidir. İlim sahibi olmaktır. Memleketimizin gelişmesi için yetişmiş insanlara ihtiyacımız var” dedi.

 

Son olarak konuşan Kaymakam Ali Akça ise “Her anne baba iyi bir öğretmen ister. Öğretmenlerde iyi veliler ister. Öğrenci, veli, öğretmen bir araya gelirse eğitim bir anlam ifade eder. Eğitim, toplumu geliştiren ve değiştiren topluma refah kazandıran bir hale gelir. Eğitim, yarınlarımızı şekillendiren, yarınlarımızı oluşturan değerlerin üstlendiği bir alandır.”

 

“Geleceğimizi şekillendirmek için elimizdeki tek araç eğitimdir. Eğitim yolunda atmamız gerek çok adımlar olduğunu düşünüyorum. Eğitimin niteliği de çok önemli. Bu okulda inşallah hem ülkesine hem de milletine aşık evrensel değerlerle harmanlanmış gençlerimiz yetişir.” dedi.

 

Konuşmaların ardından kurdele kesimiyle okulun açılışı yapıldı.

 

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Mutlu çocukların okulu
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Gazipaşa’da bilim şenliği
Masalları oynadılar
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Küçükçalık Adliyede
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
İngilizce alışveriş yaptılar
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Artık halka hizmet edecek
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Altunkalp anneleri unutmadı
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Bir okul gelir her şey değişir
Okyanus başarıyı kutladı
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Ordumuza miniklerden destek
Bursa’yı Birey temsil edecek
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Ücretsiz Özel Okul
Çocuklar sanatla buluşuyor
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Elit sınava koştular
Hayatı öğreniyorlar
Eğitime  “Kalite” desteği
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Eğitimde iş birliği
Şehidimizin adı yaşatılsın
İlk karne heyecanı
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Birey VIP açılıyor
Büyüklerini unutmadılar
 Atölyeler sınıfa taşındı
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Öğrencilere burs veriyorlar
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Türkiye dereceleriyle döndüler
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Satranç şöleni başladı
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Naire Çikayeva anısına iftar
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
İnegöl’e Üniversite yok
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
KARNE SEVİNCİ
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Kosova’da kitap günleri
Okullar hazırlanıyor
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Eğitime yeni özel okul
Birey Okulları’nda aşure günü
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Kosova Koleji’ne bahar geldi
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Yaşları küçük marifetleri büyük
6 Lise sınavla alacak
Nakil başvuruları başladı
‘Benimle Okur Musun?
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Karne hediyesi fidan
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Okullarda yeni dönem!
ÖSYM'den skandal hata
İHMED’den kitap hediyesi
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
Üniversitede kayıt telaşı
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Yarışarak Öğrendiler
Satrançta çifte kupa
Elit mezunlar buluştu
DOĞA meslek öğretiyor
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Kitap okuma evi açıldı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
‘Kalite’yle kazandılar
Okuma-yazma günü kutlandı
Yılın çevreci okulu seçildi
Öğrencilere yasak
Kuranı elleriyle okuyacak
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Potanın Şampiyonu Kosova
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Okullar eğitime hazır
18 Eylül’e hazırız
Okula başladılar
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Geleceğiniz Güven’de
Meslekler fuarı açıldı
İZKAL’de bilim rüzgârı
DOĞA’dan sınav taktikleri
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Birey standına yoğun ilgi
Müzik kursu kayıtları başladı
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Külliyede spor şenliği
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Masal kahramanları canlandı
BİLDİM’den büyük başarı
Kodla İnegöl
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Kosova’da tiyatro coşkusu
Adı üstünde ‘Kalite’
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Dumlupınar'da bilim şöleni
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Okullara personel alınacak
Güven’den anlamlı ziyaret
Altın nesil'de kutlama
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Mesleki eğitime yöneldiler
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Her okula Polis
TEOG sonuçları açıklandı
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Öğrencilerin emekleri sergilendi
İnegöl’ün tek okul festivali
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
British Town ile çağı yakala
Basına teşekkür etkinliği
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Tematik Lise İtalya’da
75.Yıl örnek oldu
Sınav stresine tiyatro molası
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Gazipaşa sergide
Eğitimciler iftar’da buluştu
Eğitime ‘Akademik Lise’
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Okulda mescit açıldı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Okyanus bursuna yoğun talep
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Üstad, şiirleriyle anıldı
Üç dilli okuma bayramı
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Elit Grup’tan örnek proje
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Toplu istifa
Karatede şampiyon Kosova
Annelere kahvaltı
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Potada Şampiyon Kosova
DYNED kullananlara ödül
14 kupayla ziyarete geldiler
Kosova'da Bilim Şenliği
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
23 Nisan coşkusu başladı
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Eğitimde ‘güven’
Bir okul gelir her şey değişir
FETÖ okulu milletin oldu
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Gazeteciliği öğrendiler
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Öğrenciler başkanını seçti
Öğrenciler ödüllendirildi
İnegöl'de bir ilk
Keyifli eğitime hazır olun
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Elit Grup Okulları açıldı
Kosova’da İngilizce yarıştılar
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Tekli eğitime geçiliyor
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Karatede şampiyon Kosova
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Artık halka hizmet edecek
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Eğitime ‘Akademik Lise’
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Bir okul gelir her şey değişir
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Potada Şampiyon Kosova
Bir okul gelir her şey değişir
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Kosova’da kitap günleri
FETÖ okulu milletin oldu
En özel Mevlid-i Nebi Programı
British Town ile çağı yakala
18 Eylül’e hazırız
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Masalları oynadılar
Eğitimde ‘güven’
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
İZKAL’de bilim rüzgârı
Okuma-yazma günü kutlandı
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Üç dilli okuma bayramı
Küçükçalık Adliyede
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Okyanus bursuna yoğun talep
Elit Grup Okulları açıldı
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Öğrencilere Çanakkale menüsü
 Atölyeler sınıfa taşındı
Toplu istifa
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Basına teşekkür etkinliği
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Yılın çevreci okulu seçildi
ÖSYM'den skandal hata
Hayatı öğreniyorlar
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Mesleki eğitime yöneldiler
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Keyifli eğitime hazır olun
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
KARNE SEVİNCİ
İnegöl’e Üniversite yok
BİLDİM’den büyük başarı
Yarışarak Öğrendiler
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Öğrenciler başkanını seçti
6 Lise sınavla alacak
Elit sınava koştular
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Şehidimizin adı yaşatılsın
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Güven’den anlamlı ziyaret
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Elit Grup’tan örnek proje
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Okullara personel alınacak
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Okulda mescit açıldı
75.Yıl örnek oldu
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Külliyede spor şenliği
Büyüklerini unutmadılar
Üstad, şiirleriyle anıldı
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Birey VIP açılıyor
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Nakil başvuruları başladı
Tematik Lise İtalya’da
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Kodla İnegöl
DYNED kullananlara ödül
Adı üstünde ‘Kalite’
İHMED’den kitap hediyesi
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
23 Nisan coşkusu başladı
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Öğrencilere yasak
14 kupayla ziyarete geldiler
Üniversitede kayıt telaşı
‘Benimle Okur Musun?
Kuranı elleriyle okuyacak
Geleceğiniz Güven’de
Bursa’yı Birey temsil edecek
Elit mezunlar buluştu
Kosova'da Bilim Şenliği
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Okullar hazırlanıyor
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Masal kahramanları canlandı
Okullar eğitime hazır
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Altunkalp anneleri unutmadı
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Meslekler fuarı açıldı
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Mutlu çocukların okulu
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi