MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl’e hizmet vermeye devam ediyor. İki yılda 163 mezun verdiklerini ve 141 öğrencilerini üniversiteli yaptıklarını aktaran İnegöl Birey Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Delibaş, “Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir” diyor.


 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz

NEDEN BİREYLİ OLMALIYIM?

Birey Eğitim Kurumları, yıllarını eğitime ve eğitim yayıncılığına vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından 1998 yılında kurulan bir özel öğretim kurumudur. Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl’e hizmet vermeye devam ediyor.  Hali hazırda Birey Anadolu Lisesi ve Birey Ortaokulu olarak hizmet veren kurumumuz gücünü tarafsızlığından ve milli-manevi değerlere bağlılığından almaktadır.

Türkiye genelinde 200’e yakın şubesi bulunan “Birey” markasının tüm imkân ve tecrübesini İnegöllü öğrencilere aktaran kurumumuz, bireysel öğretim sistemini temel alarak eğitim vermektedir. Başarıyı “ birey, okul, aile ve çevre”nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiriyor ve bu sonuçta aslan payının “birey”e ve “öğretmen”e ait olduğunu biliyoruz. Akademik başarılarıyla İnegöl’de en fazla öğrenciyi bir üst eğitim kurumuna yerleştirmiş olan Birey Okulları, tarihinde İnegöl’e Türkiye birincilikleri getirmiş bir kurumdur. 102 mezun verdiğimiz ilk yılımızda 89 öğrencimizi üniversiteli yaptık. 61 mezun verdiğimiz ikinci yılımızda ise üniversiteye yolladığımız öğrenci sayısı 52’dir. Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir.

BİREY’DE AKADEMİK EĞİTİM

Birey Okullarında saat 9.00’da başlayan eğitim, 16.40’a kadar 8 saatlik sınıf dersleriyle devam eder; 16.40 - 18.00 arası yapılan birebir etütler ve soru çözümleriyle tamamlanır. Ortaokul ve Anadolu Lisesi programını MEB’in belirlediği kurallar çerçevesinde mümkün olduğu ölçüde öğrencinin alan ve yeteneklerine göre planlayan kurumumuz, program dışı çalışmalarla eğitimde anlatılmamış konu, çözülmemiş soru bırakmamaktadır. 5 ve 6. sınıflarda matematik ve Türkçe ağırlıklı ders programı uygulanarak öğrencinin akademik alt yapısı oluşturulmaktadır. 7. sınıftan itibaren başlayan “Liselere Giriş Sistemi” hazırlıkları 8. sınıflarda yoğunlaştırılmış bir şekilde devam ettirilir.  Ayrıca her cumartesi deneme sınavına alınan 8. sınıf öğrencilerimize ders sonu programlarla etüt ve soru çözümleri yaptırılmaktadır.

9 ve 10. sınıflarda “akademik okur-yazarlık” temelinde bir eğitim anlayışı benimsenmiştir. Bu bağlamda 9. sınıftan itibaren iyi eğitilmiş bireyler yetiştirmek adına her bir öğrencimizle yakından ilgileniyor ve onları okul hayatının yanında üniversite hayatına da hazırlıyoruz. Ayrıca aylık olarak yapılan “KTT”lerle ( Konu Tarama Testi ) öğrencinin ay içinde gördüğü konulardaki eksikleri belirlenip etüt dersleriyle bu eksiklikler giderilmektedir. “Sınav Grubu” dediğimiz 11 ve 12. sınıflarda ise daha çok akademik başarı hedefiyle yoğunlaştırılmış ders programı ve deneme sınavları uygulanmaktadır.  TYT ve YKS hazırlıkları 11. sınıftan itibaren tamamlanır. Hiçbir ek ücret talep edilmeden yapılan etütler ve birebir çalışmalarla öğrencilerimiz sınavlara en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Her hafta sonu yapılan deneme sınavlarıyla eksiklerini görme imkânı bulan öğrencilerimiz, etüt derslerinde ve soru çözüm saatlerinde öğretmenleriyle gerekli telafileri yapmaktadır. “Her şeyin özü sevgidir.” ve “Her birey özeldir.” ilkeleri doğrultusunda hareket eden okulumuz ve öğretmenlerimiz, öğrencilerine hassasiyetle yaklaşmakta ve her an, her anlamda onların yanlarında olarak geleceğin bireylerini yetiştirmektedir.

BİREY’DE DİL EĞİTİMİ

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen yabancı dil, Birey Okullarında önemsenmekte ve hem Birey Anadolu Lisesi hem de Birey Ortaokulunda İngilizce’nin yanında Almanca eğitimi verilmektedir. 5. sınıftan itibaren her sınıf düzeyinde İngilizce ve Almanca eğitimi verilirken yabancı öğretmenlerimizle öğrencilerimize teorik olarak öğrendikleri İngilizceyi pratik olarak da kullanma imkânı sunmaktayız.

BİREY’DE SPOR

2015 yılında okulculuğa geçiş yapan kurumumuz daha ilk yılında 50 lisanslı sporcu ile futbol, atletizm, tekvando, basketbol, futsal ve masa tenisi dallarında yarışmalara katılmış ve sonraki yıllarda kazanacağı başarılara sağlam bir alt yapı oluşturmuştur. İkinci yılında lisanslı sporcu sayısını 100’e çıkaran okulumuz, öğrencilerinin yüzde 35’ini spora katmanın gururu ve mutluluğunu yaşamıştır. Yine 2016 yılında masa tenisi takımımız, ilçede ferdi birincilik ve takım halinde üçüncülük, ilde dördüncülük kazanmıştır. Basketbolda kızlar ilçe şampiyonluğu, atletizmde B kategorisi üçüncülüğü, A kategorisi dördüncülüğü kazanmıştır.  2016 yılında kurulan basketbol takımımız ise Türkiye Şampiyonalarına gitme yolunda ilk adımı atıp İnegöl’ü Bursa’da temsil etmiş ve ilk dörde girerek 5  - 9 Mart tarihlerinde Bursa’yı Bölge Şampiyonalarında ve Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır.

Türkiye şampiyonasında İnegöl’ü temsil edecek bir diğer takımımız da masa tenisi takımımızdır. Bursa’da düzenlenen şampiyonada ilk ikiye giren kızlarımız, 7 – 9 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan turnuvada İnegöl’ü ve Bursa’yı Türkiye şampiyonu olmak için temsil edecektir. Sadece okulumuzu değil, İnegöl’ü hatta Bursa’yı temsil edecek olan takımlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

BİREY’DE KÜLTÜR VE SANAT

Öğrencilerimizin akademik gelişmelerine ortam hazırlamanın yanında fiziksel, zihinsel ve ruhsal bakımdan dengeli ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirmelerini hedefleyen eğitim felsefemiz, onları sosyal, sanatla barışık, problem çözme becerilerine sahip, özgüven sahibi, yaratıcı ve üretken bireyler olarak da hayata hazırlamaktadır. "Yaşam boyu öğrenme" ilkesinden hareketle bilginin defter kitap arasında sıkıştırılarak verilmesinden yana bir eğitim anlayışının çok gerilerde bırakıldığı bilgi çağında, gerek teknolojik gerek fiziksel her türlü olanağın en üst düzeyde öğrencilerimizin kullanımına açıldığı okulumuzda spordan, sanata, bilime pek çok alanda etkinlikler düzenlenmektedir.

Öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkaracak, geliştirecek her türlü faaliyeti destekleyen okulumuzda öğrencilerimize, tiyatro, şiir, resim, dans, müzik ve halk oyunları çalışmalarına katılarak kendilerini bu alanlarda geliştirme ve ortaya koydukları ürünlerini Kültür Sanat Günleri'nde ve diğer önemli gün ve haftalarda sergileme imkânı sağlanmaktadır.  Öğrencilerimiz özel ilgi alanlarına göre kendilerini yetiştirebilecekleri, deneyimlerini artırabilecekleri bir ortam sunan, pek çok alt başlık altında toplanan kulüp çalışmalarına katılmakta ve bu çalışmalarda toplumsal projeler geliştirmektedirler.

Çok amaçlı spor salonlarımızın yanı sıra okulumuzda bulunan müzik ve resim derslikleri, işlikler, bilgisayar, matematik, sosyal ve fen laboratuvarları öğrencilerimizin zevkle çalışmalarını sağlama amacına hizmet etmektedir. Son bir yılda 20’den fazla tiyatro oyununa ev sahipliği yapan okulumuz, İnegöl ve İnegöllü çocuklarla sanatı buluşturmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Her yıl yaptığımız, başta Çanakkale ve Ankara olmak üzere, kültürel ve tarihi gezilerle öğrencilerimize toplumsal ve tarihi değerleri aşılamaktayız. Bunun yanında milli ve dini günlerdeki sorumluluk projelerimizle “geleceğin bireylerini” yetiştirmekteyiz. Sonuç olarak başta iyi bir birey, sonrasında ise başarılı bir birey olmak isteyen tüm öğrencilerimizi İnegöl Birey Okullarına davet ediyoruz. Geleceğinize atacağınız bu önemli adımda Birey Okullarına gelmeden bizimle tanışmadan karar vermemenizi istiyoruz. Araştırdığınız da çok fark göreceksiniz.

 

 

 

 

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
18 Eylül’e hazırız
Okyanus’tan bursluluk sınavı
6 Lise sınavla alacak
Öğrenciler ödüllendirildi
DYNED kullananlara ödül
British Town ile çağı yakala
Okullara personel alınacak
Okullarda yeni dönem!
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Eğitimciler iftar’da buluştu
Yılın çevreci okulu seçildi
Kitap okuma evi açıldı
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Bilimsel projelerle Show yaptılar
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Kosova’da tiyatro coşkusu
Elit sınava koştular
14 kupayla ziyarete geldiler
Tekli eğitime geçiliyor
Türkiye dereceleriyle döndüler
Keyifli eğitime hazır olun
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Öğrencilere burs veriyorlar
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Ücretsiz Özel Okul
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
DOĞA’dan sınav taktikleri
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Potada Şampiyon Kosova
Annelere kahvaltı
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Küçükçalık Adliyede
Öğrencilere yasak
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Altın Nesil’de matematik coşkusu
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Birey standına yoğun ilgi
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Her okula Polis
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Büyüklerini unutmadılar
Elit mezunlar buluştu
Eğitime ‘Akademik Lise’
İngilizce alışveriş yaptılar
İnegöl’ün tek okul festivali
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Okullar eğitime hazır
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Birey VIP açılıyor
Okulda mescit açıldı
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Şehidimizin adı yaşatılsın
Müzik kursu kayıtları başladı
Karne hediyesi fidan
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Eğitime yeni özel okul
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Külliyede spor şenliği
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Üniversitede kayıt telaşı
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Okyanus bursuna yoğun talep
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Hayatı öğreniyorlar
Meslekler fuarı açıldı
Potanın Şampiyonu Kosova
İNESMEK kurs kayıtları başladı
Birey Okulları’nda aşure günü
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
Güven’den anlamlı ziyaret
Nuri Pakdil’in süper çocukları
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Bursa’yı Birey temsil edecek
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Mutlu çocukların okulu
Masalları oynadılar
Basına teşekkür etkinliği
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Yaşları küçük marifetleri büyük
İHMED’den kitap hediyesi
Karatede şampiyon Kosova
Kosova’da kitap günleri
İZKAL’de bilim rüzgârı
Toplu istifa
Mesleki eğitime yöneldiler
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Satrançta çifte kupa
Tematik Lise İtalya’da
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Öğrenciler başkanını seçti
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Okullar hazırlanıyor
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
FETÖ okulu milletin oldu
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Okyanus başarıyı kutladı
‘Benimle Okur Musun?
TEOG sonuçları açıklandı
DOĞA meslek öğretiyor
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Adı üstünde ‘Kalite’
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Sınav stresine tiyatro molası
Üç dilli okuma bayramı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Eğitime  “Kalite” desteği
Gazeteciliği öğrendiler
Üstad, şiirleriyle anıldı
KARNE SEVİNCİ
Altunkalp anneleri unutmadı
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
İnegöl'de bir ilk
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Masal kahramanları canlandı
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
ÖSYM'den skandal hata
Eğitimde ‘güven’
Elit Grup Okulları açıldı
Eğitimde iş birliği
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kosova'da Bilim Şenliği
Gazipaşa’da bilim şenliği
Okyanus'ta Başarı Sezonu
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Geleceğiniz Güven’de
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Bir okul gelir her şey değişir
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Nakil başvuruları başladı
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Ordumuza miniklerden destek
 Atölyeler sınıfa taşındı
75.Yıl örnek oldu
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Kuranı elleriyle okuyacak
Çocuklar sanatla buluşuyor
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
BİLDİM’den büyük başarı
Okuma-yazma günü kutlandı
İnegöl’e Üniversite yok
Elit Grup’tan örnek proje
Altın nesil'de kutlama
23 Nisan coşkusu başladı
Kodla İnegöl
Satranç şöleni başladı
İlk karne heyecanı
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Artık halka hizmet edecek
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Bir okul gelir her şey değişir
Okula başladılar
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Yarışarak Öğrendiler
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Naire Çikayeva anısına iftar
Gazipaşa sergide
‘Kalite’yle kazandılar
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Dumlupınar'da bilim şöleni
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Kitap okuma evi açıldı
Okuma-yazma günü kutlandı
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
DOĞA’dan sınav taktikleri
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Gazipaşa sergide
14 kupayla ziyarete geldiler
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Eğitime  “Kalite” desteği
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Altunkalp anneleri unutmadı
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Külliyede spor şenliği
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Kosova’da tiyatro coşkusu
İlk karne heyecanı
Okula başladılar
Türkiye dereceleriyle döndüler
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Geçmişten günümüze ‘Gazipaşa’
Eğitimde iş birliği
Ordumuza miniklerden destek
Gazeteciliği öğrendiler
 Atölyeler sınıfa taşındı
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Kuranı elleriyle okuyacak
Gazipaşa’da bilim şenliği
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Elit mezunlar buluştu
İMYO’da medya ve iletişim paneli
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Birey Okulları’nda aşure günü
Üç dilli okuma bayramı
Yaşları küçük marifetleri büyük
Öğrencilere burs veriyorlar
Birey VIP açılıyor
Öğrenciler ödüllendirildi
Elit Grup Okulları açıldı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Bir okul gelir her şey değişir
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Geleceğiniz Güven’de
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Okullar eğitime hazır
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Okulda mescit açıldı
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Mutlu çocukların okulu
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Sınav stresine tiyatro molası
Altın Nesil’de matematik coşkusu
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Ücretsiz Özel Okul
18 Eylül’e hazırız
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
İnegöl’e 605 öğrenci geldi
Yarışarak Öğrendiler
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Küçükçalık Adliyede
İnegöl’e Üniversite yok
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Okullara personel alınacak
6 Lise sınavla alacak
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
‘Benimle Okur Musun?
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Çocuklar sanatla buluşuyor
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Müzik kursu kayıtları başladı
Kodla İnegöl
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
‘Kalite’yle kazandılar
KARNE SEVİNCİ
Meslekler fuarı açıldı
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Tekli eğitime geçiliyor
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Dumlupınar'da bilim şöleni
ÖSYM'den skandal hata
FETÖ okulu milletin oldu
Potada Şampiyon Kosova
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Karne hediyesi fidan
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Okyanus bursuna yoğun talep
Potanın Şampiyonu Kosova
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Artık halka hizmet edecek
Basına teşekkür etkinliği
Elit sınava koştular
İHMED’den kitap hediyesi
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Karatede şampiyon Kosova
DYNED kullananlara ödül
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
İnegöl’ün tek okul festivali
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Masalları oynadılar
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
İngilizce alışveriş yaptılar
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Keyifli eğitime hazır olun
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Masal kahramanları canlandı
Bir okul gelir her şey değişir
Satranç şöleni başladı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Mesleki eğitime yöneldiler