MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl’e hizmet vermeye devam ediyor. İki yılda 163 mezun verdiklerini ve 141 öğrencilerini üniversiteli yaptıklarını aktaran İnegöl Birey Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Delibaş, “Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir” diyor.


 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz

NEDEN BİREYLİ OLMALIYIM?

Birey Eğitim Kurumları, yıllarını eğitime ve eğitim yayıncılığına vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından 1998 yılında kurulan bir özel öğretim kurumudur. Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl’e hizmet vermeye devam ediyor.  Hali hazırda Birey Anadolu Lisesi ve Birey Ortaokulu olarak hizmet veren kurumumuz gücünü tarafsızlığından ve milli-manevi değerlere bağlılığından almaktadır.

Türkiye genelinde 200’e yakın şubesi bulunan “Birey” markasının tüm imkân ve tecrübesini İnegöllü öğrencilere aktaran kurumumuz, bireysel öğretim sistemini temel alarak eğitim vermektedir. Başarıyı “ birey, okul, aile ve çevre”nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiriyor ve bu sonuçta aslan payının “birey”e ve “öğretmen”e ait olduğunu biliyoruz. Akademik başarılarıyla İnegöl’de en fazla öğrenciyi bir üst eğitim kurumuna yerleştirmiş olan Birey Okulları, tarihinde İnegöl’e Türkiye birincilikleri getirmiş bir kurumdur. 102 mezun verdiğimiz ilk yılımızda 89 öğrencimizi üniversiteli yaptık. 61 mezun verdiğimiz ikinci yılımızda ise üniversiteye yolladığımız öğrenci sayısı 52’dir. Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir.

BİREY’DE AKADEMİK EĞİTİM

Birey Okullarında saat 9.00’da başlayan eğitim, 16.40’a kadar 8 saatlik sınıf dersleriyle devam eder; 16.40 - 18.00 arası yapılan birebir etütler ve soru çözümleriyle tamamlanır. Ortaokul ve Anadolu Lisesi programını MEB’in belirlediği kurallar çerçevesinde mümkün olduğu ölçüde öğrencinin alan ve yeteneklerine göre planlayan kurumumuz, program dışı çalışmalarla eğitimde anlatılmamış konu, çözülmemiş soru bırakmamaktadır. 5 ve 6. sınıflarda matematik ve Türkçe ağırlıklı ders programı uygulanarak öğrencinin akademik alt yapısı oluşturulmaktadır. 7. sınıftan itibaren başlayan “Liselere Giriş Sistemi” hazırlıkları 8. sınıflarda yoğunlaştırılmış bir şekilde devam ettirilir.  Ayrıca her cumartesi deneme sınavına alınan 8. sınıf öğrencilerimize ders sonu programlarla etüt ve soru çözümleri yaptırılmaktadır.

9 ve 10. sınıflarda “akademik okur-yazarlık” temelinde bir eğitim anlayışı benimsenmiştir. Bu bağlamda 9. sınıftan itibaren iyi eğitilmiş bireyler yetiştirmek adına her bir öğrencimizle yakından ilgileniyor ve onları okul hayatının yanında üniversite hayatına da hazırlıyoruz. Ayrıca aylık olarak yapılan “KTT”lerle ( Konu Tarama Testi ) öğrencinin ay içinde gördüğü konulardaki eksikleri belirlenip etüt dersleriyle bu eksiklikler giderilmektedir. “Sınav Grubu” dediğimiz 11 ve 12. sınıflarda ise daha çok akademik başarı hedefiyle yoğunlaştırılmış ders programı ve deneme sınavları uygulanmaktadır.  TYT ve YKS hazırlıkları 11. sınıftan itibaren tamamlanır. Hiçbir ek ücret talep edilmeden yapılan etütler ve birebir çalışmalarla öğrencilerimiz sınavlara en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Her hafta sonu yapılan deneme sınavlarıyla eksiklerini görme imkânı bulan öğrencilerimiz, etüt derslerinde ve soru çözüm saatlerinde öğretmenleriyle gerekli telafileri yapmaktadır. “Her şeyin özü sevgidir.” ve “Her birey özeldir.” ilkeleri doğrultusunda hareket eden okulumuz ve öğretmenlerimiz, öğrencilerine hassasiyetle yaklaşmakta ve her an, her anlamda onların yanlarında olarak geleceğin bireylerini yetiştirmektedir.

BİREY’DE DİL EĞİTİMİ

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen yabancı dil, Birey Okullarında önemsenmekte ve hem Birey Anadolu Lisesi hem de Birey Ortaokulunda İngilizce’nin yanında Almanca eğitimi verilmektedir. 5. sınıftan itibaren her sınıf düzeyinde İngilizce ve Almanca eğitimi verilirken yabancı öğretmenlerimizle öğrencilerimize teorik olarak öğrendikleri İngilizceyi pratik olarak da kullanma imkânı sunmaktayız.

BİREY’DE SPOR

2015 yılında okulculuğa geçiş yapan kurumumuz daha ilk yılında 50 lisanslı sporcu ile futbol, atletizm, tekvando, basketbol, futsal ve masa tenisi dallarında yarışmalara katılmış ve sonraki yıllarda kazanacağı başarılara sağlam bir alt yapı oluşturmuştur. İkinci yılında lisanslı sporcu sayısını 100’e çıkaran okulumuz, öğrencilerinin yüzde 35’ini spora katmanın gururu ve mutluluğunu yaşamıştır. Yine 2016 yılında masa tenisi takımımız, ilçede ferdi birincilik ve takım halinde üçüncülük, ilde dördüncülük kazanmıştır. Basketbolda kızlar ilçe şampiyonluğu, atletizmde B kategorisi üçüncülüğü, A kategorisi dördüncülüğü kazanmıştır.  2016 yılında kurulan basketbol takımımız ise Türkiye Şampiyonalarına gitme yolunda ilk adımı atıp İnegöl’ü Bursa’da temsil etmiş ve ilk dörde girerek 5  - 9 Mart tarihlerinde Bursa’yı Bölge Şampiyonalarında ve Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır.

Türkiye şampiyonasında İnegöl’ü temsil edecek bir diğer takımımız da masa tenisi takımımızdır. Bursa’da düzenlenen şampiyonada ilk ikiye giren kızlarımız, 7 – 9 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan turnuvada İnegöl’ü ve Bursa’yı Türkiye şampiyonu olmak için temsil edecektir. Sadece okulumuzu değil, İnegöl’ü hatta Bursa’yı temsil edecek olan takımlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

BİREY’DE KÜLTÜR VE SANAT

Öğrencilerimizin akademik gelişmelerine ortam hazırlamanın yanında fiziksel, zihinsel ve ruhsal bakımdan dengeli ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirmelerini hedefleyen eğitim felsefemiz, onları sosyal, sanatla barışık, problem çözme becerilerine sahip, özgüven sahibi, yaratıcı ve üretken bireyler olarak da hayata hazırlamaktadır. "Yaşam boyu öğrenme" ilkesinden hareketle bilginin defter kitap arasında sıkıştırılarak verilmesinden yana bir eğitim anlayışının çok gerilerde bırakıldığı bilgi çağında, gerek teknolojik gerek fiziksel her türlü olanağın en üst düzeyde öğrencilerimizin kullanımına açıldığı okulumuzda spordan, sanata, bilime pek çok alanda etkinlikler düzenlenmektedir.

Öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkaracak, geliştirecek her türlü faaliyeti destekleyen okulumuzda öğrencilerimize, tiyatro, şiir, resim, dans, müzik ve halk oyunları çalışmalarına katılarak kendilerini bu alanlarda geliştirme ve ortaya koydukları ürünlerini Kültür Sanat Günleri'nde ve diğer önemli gün ve haftalarda sergileme imkânı sağlanmaktadır.  Öğrencilerimiz özel ilgi alanlarına göre kendilerini yetiştirebilecekleri, deneyimlerini artırabilecekleri bir ortam sunan, pek çok alt başlık altında toplanan kulüp çalışmalarına katılmakta ve bu çalışmalarda toplumsal projeler geliştirmektedirler.

Çok amaçlı spor salonlarımızın yanı sıra okulumuzda bulunan müzik ve resim derslikleri, işlikler, bilgisayar, matematik, sosyal ve fen laboratuvarları öğrencilerimizin zevkle çalışmalarını sağlama amacına hizmet etmektedir. Son bir yılda 20’den fazla tiyatro oyununa ev sahipliği yapan okulumuz, İnegöl ve İnegöllü çocuklarla sanatı buluşturmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Her yıl yaptığımız, başta Çanakkale ve Ankara olmak üzere, kültürel ve tarihi gezilerle öğrencilerimize toplumsal ve tarihi değerleri aşılamaktayız. Bunun yanında milli ve dini günlerdeki sorumluluk projelerimizle “geleceğin bireylerini” yetiştirmekteyiz. Sonuç olarak başta iyi bir birey, sonrasında ise başarılı bir birey olmak isteyen tüm öğrencilerimizi İnegöl Birey Okullarına davet ediyoruz. Geleceğinize atacağınız bu önemli adımda Birey Okullarına gelmeden bizimle tanışmadan karar vermemenizi istiyoruz. Araştırdığınız da çok fark göreceksiniz.

 

 

 

 

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Birey standına yoğun ilgi
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
6 Lise sınavla alacak
Büyüklerini unutmadılar
‘Benimle Okur Musun?
Masal kahramanları canlandı
Kosova’da kitap günleri
İlk karne heyecanı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Masalları oynadılar
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Naire Çikayeva anısına iftar
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Bursa’yı Birey temsil edecek
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Eğitimde ‘güven’
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Elit sınava koştular
Altın nesil'de kutlama
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Her okula Polis
Yılın çevreci okulu seçildi
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Nakil başvuruları başladı
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Öğrencilerin emekleri sergilendi
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Öğrenciler başkanını seçti
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
KARNE SEVİNCİ
Dumlupınar'da bilim şöleni
Hayatı öğreniyorlar
Kosova’da tiyatro coşkusu
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
İnegöl'de bir ilk
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
Mesleki eğitime yöneldiler
Geleceğiniz Güven’de
DOĞA’dan sınav taktikleri
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Kodla İnegöl
Sınav stresine tiyatro molası
İngilizce alışveriş yaptılar
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
75.Yıl örnek oldu
Karne hediyesi fidan
FETÖ okulu milletin oldu
Üstad, şiirleriyle anıldı
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Okullar hazırlanıyor
23 Nisan coşkusu başladı
ÖSYM'den skandal hata
Çocuklar sanatla buluşuyor
Elit mezunlar buluştu
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Potada Şampiyon Kosova
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Yaşları küçük marifetleri büyük
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
14 kupayla ziyarete geldiler
İZKAL’de bilim rüzgârı
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Külliyede spor şenliği
Potanın Şampiyonu Kosova
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Meslekler fuarı açıldı
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Ordumuza miniklerden destek
Güven’den anlamlı ziyaret
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Eğitimciler iftar’da buluştu
Okyanus’tan bursluluk sınavı
İnegöl’ün tek okul festivali
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Tematik Lise İtalya’da
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Öğrencilere burs veriyorlar
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Artık halka hizmet edecek
Gazeteciliği öğrendiler
Okullarda yeni dönem!
Kosova'da Bilim Şenliği
Adı üstünde ‘Kalite’
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Okyanus başarıyı kutladı
Okyanuslu minikler duygulandırdı
DOĞA meslek öğretiyor
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Keyifli eğitime hazır olun
Gazipaşa’da bilim şenliği
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
DYNED kullananlara ödül
Eğitime  “Kalite” desteği
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Elit Grup’tan örnek proje
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Öğrencilere yasak
İnegöl’e Üniversite yok
 Atölyeler sınıfa taşındı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Ücretsiz Özel Okul
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Satrançta çifte kupa
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
Kosova Koleji’ne bahar geldi
‘Kalite’yle kazandılar
Üç dilli okuma bayramı
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Annelere kahvaltı
Okulda mescit açıldı
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Karatede şampiyon Kosova
Zorbalığa fırsat vermeyelim
TEOG sonuçları açıklandı
Şehidimizin adı yaşatılsın
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Kuranı elleriyle okuyacak
18 Eylül’e hazırız
Altunkalp anneleri unutmadı
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Eğitime yeni özel okul
Satranç şöleni başladı
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Yarışarak Öğrendiler
BİLDİM’den büyük başarı
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Birey Okulları’nda aşure günü
Basına teşekkür etkinliği
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Küçükçalık Adliyede
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Mutlu çocukların okulu
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Okyanus bursuna yoğun talep
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Bir okul gelir her şey değişir
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Eğitimde iş birliği
Öğrenciler ödüllendirildi
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Kitap okuma evi açıldı
Türkiye dereceleriyle döndüler
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Tekli eğitime geçiliyor
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
İZKAL’de bilim rüzgârı
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Türkiye dereceleriyle döndüler
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Geleceğiniz Güven’de
Güven’den anlamlı ziyaret
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Tekli eğitime geçiliyor
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
TEOG sonuçları açıklandı
Kitap okuma evi açıldı
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Birey standına yoğun ilgi
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
BİLDİM’den büyük başarı
Kosova’da kitap günleri
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
İngilizce alışveriş yaptılar
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Dumlupınar'da bilim şöleni
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Karatede şampiyon Kosova
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Kosova’da tiyatro coşkusu
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Eğitimciler iftar’da buluştu
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
KARNE SEVİNCİ
Çocuklar sanatla buluşuyor
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Annelere kahvaltı
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Adı üstünde ‘Kalite’
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Potanın Şampiyonu Kosova
Elit mezunlar buluştu
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
18 Eylül’e hazırız
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
Her okula Polis
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Elit Grup’tan örnek proje
Sınav stresine tiyatro molası
Okulda mescit açıldı
‘Benimle Okur Musun?
Nakil başvuruları başladı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Eğitimde ‘güven’
‘Kalite’yle kazandılar
Bursa’yı Birey temsil edecek
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Altın nesil'de kutlama
Şehidimizin adı yaşatılsın
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
İnegöl’ün tek okul festivali
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Bir okul gelir her şey değişir
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
DOĞA’dan sınav taktikleri
Ordumuza miniklerden destek
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
DYNED kullananlara ödül
Yılın çevreci okulu seçildi
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Birey Okulları’nda aşure günü
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
14 kupayla ziyarete geldiler
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Eğitime yeni özel okul
Satrançta çifte kupa
Sokak hayvanlarını unutmadılar
6 Lise sınavla alacak
Artık halka hizmet edecek
Gazeteciliği öğrendiler
Kosova’da İngilizce yarıştılar
İlk karne heyecanı
Gazipaşa’da bilim şenliği
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Basına teşekkür etkinliği
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Elit sınava koştular
Satranç şöleni başladı
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Karne hediyesi fidan
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Hayatı öğreniyorlar
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Tematik Lise İtalya’da
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
75.Yıl örnek oldu
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
23 Nisan coşkusu başladı
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Mutlu çocukların okulu
Küçükçalık Adliyede
Öğrencilere yasak
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Kosova'da Bilim Şenliği
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Öğrencilere burs veriyorlar
Okyanus bursuna yoğun talep
Üç dilli okuma bayramı
Hem birinci hem bilinçli okul!
DOĞA meslek öğretiyor
Eğitimde iş birliği
İnegöl'de bir ilk
Kuranı elleriyle okuyacak
Naire Çikayeva anısına iftar
Yaşları küçük marifetleri büyük
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
İnegöl’e Üniversite yok
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Masal kahramanları canlandı
Okyanus başarıyı kutladı
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Öğrenciler ödüllendirildi
ÖSYM'den skandal hata
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Kodla İnegöl
 Atölyeler sınıfa taşındı
FETÖ okulu milletin oldu
Meslekler fuarı açıldı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Masalları oynadılar
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Okullarda yeni dönem!
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Mesleki eğitime yöneldiler
Keyifli eğitime hazır olun
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Altunkalp anneleri unutmadı
Külliyede spor şenliği
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Büyüklerini unutmadılar
Öğrenciler başkanını seçti
Ücretsiz Özel Okul
Eğitime  “Kalite” desteği
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Okullar hazırlanıyor
Yarışarak Öğrendiler
Üstad, şiirleriyle anıldı
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Potada Şampiyon Kosova
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus

Yorum Bırak