MANŞET:

Beyninizi Eğitiyor ( Yonetici )

'İNEGÖL' İÇİN GELECEK 'BİLDİM'... ( Yonetici )

Gelecek Eğitimde, Eğitim ‘Okya... ( Yonetici )

BİREBİR BUTİK EĞİTİM ( Yonetici )

Eğitim’de ‘Kalite’ yükseliyor... ( Yonetici )

Değerlerimizin İzinde: Zarafet... ( Yonetici )

Geleceğin ‘Pırlanta’larını yet... ( Yonetici )

‘KÜÇÜK ŞEYLER’ FARK YARATIR... ( Yonetici )

İnegöl’ün eğitimdeki markası ... ( Yonetici )

Birey, ‘Öğretmence’ büyüyor... ( Yonetici )

Yarının ‘deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

FETÖ okulu milletin oldu ( Yonetici )

EĞİTİMİN İKİ TEMELİ: SEVGİ VE ... ( Yonetici )

Yeni Neslin Çocukları Teknoloj... ( Yonetici )

Türkiye’nin sayılı okulları İn... ( Yonetici )

Artık halka hizmet edecek ( Yonetici )

Proje okulu: Turgut Alp Anadol... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM “ALTIN NESİL... ( Yonetici )

Potanın Şampiyonu Kosova ( Yonetici )

Bir okul gelir her şey değişir... ( Yonetici )

Birey VIP açılıyor ( Yonetici )

Yarının ‘Deha’larını yetiştiri... ( Yonetici )

YAŞAM İÇİN EĞİTİM ( Yonetici )

ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ... ( Yonetici )

YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICAL... ( Yonetici )

Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl’e hizmet vermeye devam ediyor. İki yılda 163 mezun verdiklerini ve 141 öğrencilerini üniversiteli yaptıklarını aktaran İnegöl Birey Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Delibaş, “Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir” diyor.


 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz

NEDEN BİREYLİ OLMALIYIM?

Birey Eğitim Kurumları, yıllarını eğitime ve eğitim yayıncılığına vermiş, uzmanlıklarını verdikleri eserlerle kanıtlamış öğretmenler tarafından 1998 yılında kurulan bir özel öğretim kurumudur. Dershanecilik sektöründe binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturan Birey Eğitim Kurumları, 2015 yılından itibaren lise ve 2017 yılından itibaren de ortaokul olarak İnegöl’e hizmet vermeye devam ediyor.  Hali hazırda Birey Anadolu Lisesi ve Birey Ortaokulu olarak hizmet veren kurumumuz gücünü tarafsızlığından ve milli-manevi değerlere bağlılığından almaktadır.

Türkiye genelinde 200’e yakın şubesi bulunan “Birey” markasının tüm imkân ve tecrübesini İnegöllü öğrencilere aktaran kurumumuz, bireysel öğretim sistemini temel alarak eğitim vermektedir. Başarıyı “ birey, okul, aile ve çevre”nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiriyor ve bu sonuçta aslan payının “birey”e ve “öğretmen”e ait olduğunu biliyoruz. Akademik başarılarıyla İnegöl’de en fazla öğrenciyi bir üst eğitim kurumuna yerleştirmiş olan Birey Okulları, tarihinde İnegöl’e Türkiye birincilikleri getirmiş bir kurumdur. 102 mezun verdiğimiz ilk yılımızda 89 öğrencimizi üniversiteli yaptık. 61 mezun verdiğimiz ikinci yılımızda ise üniversiteye yolladığımız öğrenci sayısı 52’dir. Amacımız bir “Birey nesli” yetiştirmek ve bu sayıları daha da arttırarak yolumuza devam etmektir.

BİREY’DE AKADEMİK EĞİTİM

Birey Okullarında saat 9.00’da başlayan eğitim, 16.40’a kadar 8 saatlik sınıf dersleriyle devam eder; 16.40 - 18.00 arası yapılan birebir etütler ve soru çözümleriyle tamamlanır. Ortaokul ve Anadolu Lisesi programını MEB’in belirlediği kurallar çerçevesinde mümkün olduğu ölçüde öğrencinin alan ve yeteneklerine göre planlayan kurumumuz, program dışı çalışmalarla eğitimde anlatılmamış konu, çözülmemiş soru bırakmamaktadır. 5 ve 6. sınıflarda matematik ve Türkçe ağırlıklı ders programı uygulanarak öğrencinin akademik alt yapısı oluşturulmaktadır. 7. sınıftan itibaren başlayan “Liselere Giriş Sistemi” hazırlıkları 8. sınıflarda yoğunlaştırılmış bir şekilde devam ettirilir.  Ayrıca her cumartesi deneme sınavına alınan 8. sınıf öğrencilerimize ders sonu programlarla etüt ve soru çözümleri yaptırılmaktadır.

9 ve 10. sınıflarda “akademik okur-yazarlık” temelinde bir eğitim anlayışı benimsenmiştir. Bu bağlamda 9. sınıftan itibaren iyi eğitilmiş bireyler yetiştirmek adına her bir öğrencimizle yakından ilgileniyor ve onları okul hayatının yanında üniversite hayatına da hazırlıyoruz. Ayrıca aylık olarak yapılan “KTT”lerle ( Konu Tarama Testi ) öğrencinin ay içinde gördüğü konulardaki eksikleri belirlenip etüt dersleriyle bu eksiklikler giderilmektedir. “Sınav Grubu” dediğimiz 11 ve 12. sınıflarda ise daha çok akademik başarı hedefiyle yoğunlaştırılmış ders programı ve deneme sınavları uygulanmaktadır.  TYT ve YKS hazırlıkları 11. sınıftan itibaren tamamlanır. Hiçbir ek ücret talep edilmeden yapılan etütler ve birebir çalışmalarla öğrencilerimiz sınavlara en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Her hafta sonu yapılan deneme sınavlarıyla eksiklerini görme imkânı bulan öğrencilerimiz, etüt derslerinde ve soru çözüm saatlerinde öğretmenleriyle gerekli telafileri yapmaktadır. “Her şeyin özü sevgidir.” ve “Her birey özeldir.” ilkeleri doğrultusunda hareket eden okulumuz ve öğretmenlerimiz, öğrencilerine hassasiyetle yaklaşmakta ve her an, her anlamda onların yanlarında olarak geleceğin bireylerini yetiştirmektedir.

BİREY’DE DİL EĞİTİMİ

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen yabancı dil, Birey Okullarında önemsenmekte ve hem Birey Anadolu Lisesi hem de Birey Ortaokulunda İngilizce’nin yanında Almanca eğitimi verilmektedir. 5. sınıftan itibaren her sınıf düzeyinde İngilizce ve Almanca eğitimi verilirken yabancı öğretmenlerimizle öğrencilerimize teorik olarak öğrendikleri İngilizceyi pratik olarak da kullanma imkânı sunmaktayız.

BİREY’DE SPOR

2015 yılında okulculuğa geçiş yapan kurumumuz daha ilk yılında 50 lisanslı sporcu ile futbol, atletizm, tekvando, basketbol, futsal ve masa tenisi dallarında yarışmalara katılmış ve sonraki yıllarda kazanacağı başarılara sağlam bir alt yapı oluşturmuştur. İkinci yılında lisanslı sporcu sayısını 100’e çıkaran okulumuz, öğrencilerinin yüzde 35’ini spora katmanın gururu ve mutluluğunu yaşamıştır. Yine 2016 yılında masa tenisi takımımız, ilçede ferdi birincilik ve takım halinde üçüncülük, ilde dördüncülük kazanmıştır. Basketbolda kızlar ilçe şampiyonluğu, atletizmde B kategorisi üçüncülüğü, A kategorisi dördüncülüğü kazanmıştır.  2016 yılında kurulan basketbol takımımız ise Türkiye Şampiyonalarına gitme yolunda ilk adımı atıp İnegöl’ü Bursa’da temsil etmiş ve ilk dörde girerek 5  - 9 Mart tarihlerinde Bursa’yı Bölge Şampiyonalarında ve Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır.

Türkiye şampiyonasında İnegöl’ü temsil edecek bir diğer takımımız da masa tenisi takımımızdır. Bursa’da düzenlenen şampiyonada ilk ikiye giren kızlarımız, 7 – 9 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan turnuvada İnegöl’ü ve Bursa’yı Türkiye şampiyonu olmak için temsil edecektir. Sadece okulumuzu değil, İnegöl’ü hatta Bursa’yı temsil edecek olan takımlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

BİREY’DE KÜLTÜR VE SANAT

Öğrencilerimizin akademik gelişmelerine ortam hazırlamanın yanında fiziksel, zihinsel ve ruhsal bakımdan dengeli ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirmelerini hedefleyen eğitim felsefemiz, onları sosyal, sanatla barışık, problem çözme becerilerine sahip, özgüven sahibi, yaratıcı ve üretken bireyler olarak da hayata hazırlamaktadır. "Yaşam boyu öğrenme" ilkesinden hareketle bilginin defter kitap arasında sıkıştırılarak verilmesinden yana bir eğitim anlayışının çok gerilerde bırakıldığı bilgi çağında, gerek teknolojik gerek fiziksel her türlü olanağın en üst düzeyde öğrencilerimizin kullanımına açıldığı okulumuzda spordan, sanata, bilime pek çok alanda etkinlikler düzenlenmektedir.

Öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkaracak, geliştirecek her türlü faaliyeti destekleyen okulumuzda öğrencilerimize, tiyatro, şiir, resim, dans, müzik ve halk oyunları çalışmalarına katılarak kendilerini bu alanlarda geliştirme ve ortaya koydukları ürünlerini Kültür Sanat Günleri'nde ve diğer önemli gün ve haftalarda sergileme imkânı sağlanmaktadır.  Öğrencilerimiz özel ilgi alanlarına göre kendilerini yetiştirebilecekleri, deneyimlerini artırabilecekleri bir ortam sunan, pek çok alt başlık altında toplanan kulüp çalışmalarına katılmakta ve bu çalışmalarda toplumsal projeler geliştirmektedirler.

Çok amaçlı spor salonlarımızın yanı sıra okulumuzda bulunan müzik ve resim derslikleri, işlikler, bilgisayar, matematik, sosyal ve fen laboratuvarları öğrencilerimizin zevkle çalışmalarını sağlama amacına hizmet etmektedir. Son bir yılda 20’den fazla tiyatro oyununa ev sahipliği yapan okulumuz, İnegöl ve İnegöllü çocuklarla sanatı buluşturmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Her yıl yaptığımız, başta Çanakkale ve Ankara olmak üzere, kültürel ve tarihi gezilerle öğrencilerimize toplumsal ve tarihi değerleri aşılamaktayız. Bunun yanında milli ve dini günlerdeki sorumluluk projelerimizle “geleceğin bireylerini” yetiştirmekteyiz. Sonuç olarak başta iyi bir birey, sonrasında ise başarılı bir birey olmak isteyen tüm öğrencilerimizi İnegöl Birey Okullarına davet ediyoruz. Geleceğinize atacağınız bu önemli adımda Birey Okullarına gelmeden bizimle tanışmadan karar vermemenizi istiyoruz. Araştırdığınız da çok fark göreceksiniz.

 

 

 

 

 

etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Birey VIP açılıyor
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
Masalları oynadılar
TEOG sonuçları açıklandı
KARNE SEVİNCİ
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
Geleceğiniz Güven’de
İngilizce alışveriş yaptılar
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Küçükçalık Adliyede
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
Okullar hazırlanıyor
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Kodla İnegöl
FETÖ okulu milletin oldu
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
Bir okul gelir her şey değişir
Meslekler fuarı açıldı
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Bilimsel çalışmalarla yarıştılar
14 kupayla ziyarete geldiler
Kosova’da tiyatro coşkusu
Okyanus’tan bursluluk sınavı
Öğrencilere yasak
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Dumlupınar'da bilim şöleni
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
Bilimsel projelerle Show yaptılar
Altın nesil'de kutlama
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Tekli eğitime geçiliyor
Hayatı öğreniyorlar
Hem birinci hem bilinçli okul!
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Sınav stresine tiyatro molası
Külliyede spor şenliği
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
DOĞA’dan sınav taktikleri
Şehidimizin adı yaşatılsın
Adı üstünde ‘Kalite’
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Yılın çevreci okulu seçildi
Satrançta çifte kupa
Artık halka hizmet edecek
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Mesleki eğitime yöneldiler
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
18 Eylül’e hazırız
Ücretsiz Özel Okul
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Güven’den anlamlı ziyaret
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Birey Okulları’nda aşure günü
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Satrancın şampiyonu Altın Nesil
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
Eğitimde iş birliği
İlk karne heyecanı
Üç dilli okuma bayramı
‘Kalite’yle kazandılar
Öğrenciler ödüllendirildi
İZKAL’de bilim rüzgârı
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Satranç şöleni başladı
‘Benimle Okur Musun?
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Masal kahramanları canlandı
Okulda mescit açıldı
Karne hediyesi fidan
Türkiye dereceleriyle döndüler
Zirvenin sahibi: Altın Nesil
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
Naire Çikayeva anısına iftar
Okullarda yeni dönem!
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Altunkalp anneleri unutmadı
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
23 Nisan coşkusu başladı
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Bursa’yı Birey temsil edecek
Mutlu çocukların okulu
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
İnegöl’ün tek okul festivali
Bir okul gelir her şey değişir
Kuranı elleriyle okuyacak
Elit Grup’tan örnek proje
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
Her okula Polis
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
ÖSYM'den skandal hata
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Eğitime  “Kalite” desteği
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Yarışarak Öğrendiler
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
75.Yıl örnek oldu
Fizik tedavide bir ilk: Uzay terapi
Nuri Pakdil’in süper çocukları
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Üstad, şiirleriyle anıldı
DYNED kullananlara ödül
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Öğrenciler başkanını seçti
 Atölyeler sınıfa taşındı
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Birey standına yoğun ilgi
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
İnegöl’e Üniversite yok
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
Basına teşekkür etkinliği
Gazipaşa’da bilim şenliği
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Gazeteciliği öğrendiler
Proje okulu: Turgut Alp Anadolu Lisesi
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Keyifli eğitime hazır olun
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
6 Lise sınavla alacak
Büyüklerini unutmadılar
Kosova'da Bilim Şenliği
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Elit sınava koştular
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
Nakil başvuruları başladı
Eğitime yeni özel okul
Potada Şampiyon Kosova
DOĞA’da öğrenci koçluğu sistemi işliyor
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Kitap okuma evi açıldı
Okyanus başarıyı kutladı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
En özel Mevlid-i Nebi Programı
İnegöl'de bir ilk
İMYO’da medya ve iletişim paneli
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Potanın Şampiyonu Kosova
BİLDİM’den büyük başarı
Elit mezunlar buluştu
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
British Town ile çağı yakala
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Okyanus bursuna yoğun talep
Ortaokul’a Zarafet geliyor
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Karatede şampiyon Kosova
Öğrencilere burs veriyorlar
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Yaşları küçük marifetleri büyük
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Kosova’da kitap günleri
Annelere kahvaltı
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Eğitimde ‘güven’
Ordumuza miniklerden destek
Çocuklar sanatla buluşuyor
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Güven Okulları’ndan inceleme gezisi
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Tematik Lise İtalya’da
Eğitimciler iftar’da buluştu
DOĞA meslek öğretiyor
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
İnegöl’ün ilk özel Fen Lisesi
Adı üstünde ‘Kalite’
British Town ile çağı yakala
Eğitime yeni özel okul
İnegöl’ün Paşaları başarıya doymuyor
23 Nisan coşkusu başladı
Okyanus'ta Başarı Sezonu
Ortaokul’a Zarafet geliyor
İZKAL’de bilim rüzgârı
Öğrenciler başkanını seçti
İlk karne heyecanı
Potada Şampiyon Kosova
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
Kosova’da tiyatro coşkusu
Üniversite öğrencisinin ulaşım çilesi
Hayat boyu öğrenen bir İnegöl
Sınava, Kalite’de hazırlanılır
Güven Okulları’nda fidan dikim şenliği
Bilim Dünyası, fuarda tanıtıldı
İnegöl’den Mehmetçiğe moral
Başkan öğrencilere kumbara dağıttı
Öğrencilere burs veriyorlar
Kuranı elleriyle okuyacak
 Atölyeler sınıfa taşındı
Özer Yılmaz Kosova Koleji’nde
Geleceğiniz Güven’de
Nakil başvuruları başladı
Öğrencilere Çanakkale menüsü
Bir okul gelir her şey değişir
Masalları oynadılar
Bil-Dim’de İngilizce festivali
Kosova’nın sergisine büyük ilgi
Kosova Koleji’inde Mevlana esintisi
Okyanus Koleji’nde Hıdrellez Şenliği
“Meslek liseleri  tercih edilsin”
Elit İlk ve Ortaokulu temeli atıldı
Doğa Koleji’nde Drama Gecesi
Karne hediyesi fidan
Özel yetenek sınavı ile öğrenci alınacak
Okullarda yeni dönem!
Memur-Sen’e Kosova’dan indirim
İnegöl birincisi Erdem Beyazıt
Her okula Polis
DOĞA meslek öğretiyor
İlkokullarda şampiyon Vehbi Koç
İnegöl DOĞA başarıya doymuyor
En itibarlı okul: “Doğa Koleji”
Sınav stresine tiyatro molası
Futsal’ın Kralı Kosova Koleji
Bahçeşehir İnegöl’e renk katacak
ÖSYM'den skandal hata
Ordumuza miniklerden destek
Ünlü yazar öğrencilerle buluştu
Mesleki eğitime yöneldiler
TEOG 2. nakil sonuçları açıklandı
Dumlupınar, Anneleri Ağlattı
Öğrencilerden Kudüs etkinliği
DEHA KIDS KREŞ VE ANAOKULU  ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
Kosova'da Bilim Şenliği
Altınnesil Öğrencileri İngiltere’de
AÖF Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?
Yaşları küçük marifetleri büyük
Yeni Neslin Çocukları Teknoloji Bağımlısı
Yarının ‘Deha’larını yetiştiriyor
Bahçeşehir Koleji açılıyor
Eğitimde ‘güven’
Altın Nesil üniversiteleri geziyor
Tişörtünü tasarla, yeteneğini göster
Kosova Koleji’nden Balkan Şampiyonu
Doğa, İGİAD ile protokol imzaladı
Elit Grup’tan örnek proje
Beşinci Mevsim Kreşinde Değerler Eğitimi Dersleri Başladı
İnegöl’e Üniversite yok
Annelere kahvaltı
Kursiyerlerin emekleri sergileniyor
Kosova Koleji’ne bahar geldi
Çocuklar sanatla buluşuyor
Bahçeşehir Koleji’nden tanıtım toplantısı
Bil-Dim, öğrencilerle buluştu
En özel Mevlid-i Nebi Programı
Küçükçalık Adliyede
Gazipaşa’da bilim şenliği
Gazipaşa’dan Türkiye derecesi
Tekli eğitime geçiliyor
Artık halka hizmet edecek
2018 YKS kılavuzu yayınlandı
Miniklerden yerel markalara ziyaret
Öğrencilerin emekleri sergilendi
Okyanuslu öğrenciye özel ödül
Hem birinci hem bilinçli okul!
Kodla İnegöl
Nuri Pakdil’in süper çocukları
Kūçūkçalık’ta yangın tatbikatı
Kosova Koleji’nde bayram coşkusu
Okyanuslular değerlerine sahip çıkıyor
KARNE SEVİNCİ
Altın Nesil öğretmenleri seminerde
Bilimsel projelerle Show yaptılar
İMYO’da medya ve iletişim paneli
6 Lise sınavla alacak
Öğrenciler Hedeflerindeki Liselere Girmek İçin Yarıştı
Kosova’da kitap günleri
Meslekler fuarı açıldı
Eğitimde iş birliği
Altın Nesil’de turnuva heyecanı
Altın Nesil’de TOEFL heyecanı
53 bin öğrenci ile DERS BAŞI
Üstad, şiirleriyle anıldı
İNEMATO’nun şampiyonu Okyanus
Okulda mescit açıldı
YAŞAM İÇİN EĞİTİM
KALİTE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARI
Öğrencilerden Mehmetçiğe destek
Milli Eğitim, Gazetecileri unutmadı
TEOG sonuçları açıklandı
Hayatı öğreniyorlar
 ‘Birey’ nesli yetiştiriyoruz
DOĞA’dan sınav taktikleri
Keyifli eğitime hazır olun
Sağlık Lisesi mezunlarına müjde
Üç dilli okuma bayramı
Öğrenciler ödüllendirildi
İnegöl satranç kulübü başarılara doymuyor
Satrançta çifte kupa
ÖSYM'den YKS sınavı ile ilgili flaş açıklama
Okyanuslu minikler duygulandırdı
Altunkalp anneleri unutmadı
Elit mezunlar buluştu
DYNED kullananlara ödül
Basına teşekkür etkinliği
Birey standına yoğun ilgi
İnegöl kitap fuarına akın ediyor
Elit sınava koştular
Altın Nesil’de İngilizce tiyatro
Eğitime  “Kalite” desteği
OKYANUS KOLEJİNDE BAŞARILARLA DOLU BİR YIL DAHA TAMAMLANDI
Masal kahramanları canlandı
Okullar hazırlanıyor
14 kupayla ziyarete geldiler
Kitap okuma evi açıldı
Gazeteciliği öğrendiler
Zorbalığa fırsat vermeyelim
Yarışarak Öğrendiler
Türkiye’nin sayılı okulları İnegöl’de
75.Yıl örnek oldu
Kosova’da Okuma Bayramı coşkusu
ELİT BAŞARILARIN ELİT KOLEJİ
Büyüklerini unutmadılar
Birey VIP açılıyor
‘Benimle Okur Musun?
Mudanya Mütareke Evi’ne gittiler
Sokak hayvanlarını unutmadılar
Altın Nesil’de matematik coşkusu
Bursa’yı Birey temsil edecek
Öğrencilerin projeleri sergilendi
Yenilenen müfredat tanıtılıyor
Dumlupınar'da bilim şöleni
Potanın Şampiyonu Kosova
Kosova öğrencileri İngilizce konuşuyor
Okyanus başarıyı kutladı
Satranç şöleni başladı
Okyanus bursuna yoğun talep
LGS Sınavı Öncesi Altın Öğütler
UEDAŞ’tan İnegöl’e kütüphane
YABANCI DİL ÖĞRENMENİN AYRICALIĞINI YAŞAYIN
MUTLU ÇOCUKLARIN OKULU
İnegöl’ün tek okul festivali
Karatede şampiyon Kosova
Öğrencilerden ordumuza manevi destek
Fatih Bilican Kosova Okulları’nda
Naire Çikayeva anısına iftar
Özer Yılmaz’dan Kar Güneşi
Mutlu çocukların okulu
BİLDİM’den büyük başarı
BİLDİM bursluluk sınavına yoğun ilgi
Kosova’da İngilizce yarıştılar
Altın nesil'de kutlama
EY OKUL! GELECEK İÇİN NE YAPTIN?
İnegöl'de bir ilk
Okyanus Koleji’nde Ödül Gecesi
18 Eylül’e hazırız
Külliyede spor şenliği
Güven’den anlamlı ziyaret
VİP Kalitem’de her daim hazırsın
Doğa’da adab-ı muaşeret eğitimi
Dünyanın anladığı dilden konuşuyoruz
Kosova Koleji’nden Akif’e vefa
İngilizce alışveriş yaptılar